Найшвидший в історії смартфонный процесор обіцяє побити конкурентів

размещено в: Новости | 0
Найшвидший в історії смартфонный процесор обіцяє побити конкурентів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Постачальник процесорів для більшості сучасних флагманських (і не тільки) смартфонів, компанія Qualcomm представила новинку — Snapdragon 821. Чіп має ту ж архітектуру, що і попередник, але працює на 10% швидше.

Snapdragon 821, як і що працює в багатьох топових смартфонах 2016 року Snapdragon 820, складається з чотирьох обчислювальних ядер Kryo і графічний прискорювач Adreno. Два ядра, що працюють на 2,4 ГГц (у 820-го — 2,2 ГГц), ще два — “на частоті вище 2 ГГц” (у 820-го — на 1,6 ГГц).

Що стосується графічної підсистеми, порядковий номер включеного в новий процесор модуля Adreno вирішили, мабуть, приберегти для окремого представлення. Але вже відомо, що його частота зросте з 624 МГц у Adreno 530 820-м Snapdragon до 650 МГц. Перші пристрої, що використовують новинку, прес-реліз Qualcomm обіцяє вже у другій половині 2016 року.

До речі, не виключено, що саме на Snapdragon 821 працюватиме наступний флагманський смартфон Samsung Galaxy Note 7 (принаймні, його версії для тих ринків, де покупці воліють Qualcomm, на зразок США). Анонс Galaxy Note 7 відбудеться, найімовірніше, 2 серпня, а все, що відомо про це смартфоні до теперішнього часу, можна прочитати і побачити тут:

Galaxy Note 7: все, що потрібно знати про майбутній флагман Samsung

Джерело: AnandTech

Оставить ответ