Найстаріший пошукач може “поріднитися” з британським таблоїдом

размещено в: Новости | 0
Найстаріший пошукач може “поріднитися” з британським таблоїдом
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Daily Mail and General Trust, що володіє популярним британським таблоїдом The Daily Mail, розглядає подачу заявки на купівлю медійних активів американського інтернет-холдингу Yahoo. Власники газети ведуть переговори з великими інвесткомпаніями, щоб заручитися їхньою фінансовою підтримкою для угоди.

Нагадаємо, менеджмент Yahoo виставив основні активи компанії, заснованої в 1994 році і однією з найстаріших в інтернет-галузі, на продаж. Прийом заявок буде закінчено сьогодні, 11 квітня. Серед головних претендентів по ту сторону Атлантики – лідер ринку стільникового зв’язку в США, Verizon, медіахолдинг Time Inc., а також, можливо, Google. Не виключено, що Yahoo в результаті продадуть по частинах – комусь дістануться новинні сайти, комусь- веб-сервіси на кшталт пошти або фотохостингу Flickr.

Проект Yahoo, починався в 1990-х роках як сховище посилань під назвою «Путівник Джеррі і Девіда по Всесвітній Павутині», виріс в один з перших пошуковиків. Пережила бум і крах доткомів, компанія була першою, яка вирішила розвивати пошуковик по портальної схемою, додаючи на сайт різні додаткові сервіси, — новини, пошта, оголошення, ринкова аналітика. Детальніше про історію компанії і те, як вона опинилася в нинішній непростій ситуації, можна прочитати тут.

Представники The Daily Mail підтвердили ВВС, що спілкувалися з менеджментом Yahoo з приводу новинних і медійних активів інтернет-компанії. Якщо розглядати Yahoo чисто як новинний інформаційний сайт, то за статистикою відвідуваності (дані незалежних сервісів Alexa і Similarweb) в даний час він є світовим лідером. Для Daily Mail купівля порталу означала б серйозне зміцнення позицій на медіаринку в США. Проте для неї потрібні значні фінансові ресурси – Yahoo в цілому оцінюється приблизно в 8 млрд доларів. Ця сума порівнянна з виручкою Daily Mail and General Trust за чотири роки, так що без залучення партнерів-інвесткомпаній угода навряд чи відбудеться.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ