Названа країна, де iPhone найдешевше у світі

размещено в: Новости | 0
Названа країна, де iPhone найдешевше у світі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Видання Business Insider на основі щорічного звіту Deutsche Bank, що порівнює ціни на широкий спектр товарів по всьому світу, з’ясувало, в яких країнах вартість смартфона iPhone 6 найнижча, а де — найвища. Як виявилося, найдорожчою покупка айфона” обійдеться в Бразилії.

У перерахунку місцевої валюти на доларовий еквівалент, там за i-пристрій просять $931 — в 1,5 рази більше, ніж у США. У минулому році смартфон Apple, з-за слабкого реала по відношенню до долара США, коштував значно дорожче — $1254. Заощадити не вийде і жителям Індонезії, де iPhone 6 продається за 865 доларів. За купівлею “яблучного” телефону також не варто їхати до Швеції ($796), Індії ($786) та Італію ($766).

Читайте також: Гід покупця: вибираємо смартфон за 15 – 20 тисяч рублів

Найдешевше i-гаджет можна придбати на його батьківщині, в США за $598. Відносно дешево iPhone 6 стоїть у Гонконгу ($604) і Японії ($637). Росія зайняла місце в середині списку ($695). Тут ціни на апарат порівнянні з Новою Зеландією ($697) і Китаєм ($693).

На кінцеву вартість “айфона”, як правило, впливають економічні фактори: не тільки різниця валют, а також торгові мита і податки з продажу, які у кожної країни різні. Крім того, ціну на деякі моделі може регулювати сама Apple. Наприклад, у січні російський цінник iPhone 5S з 16 ГБ пам’яті виявився найнижчим у світі. Крім Росії, i-компанія встановила спеццену на смартфон в Індії, де вартість пристрою в грудні впала майже вдвічі.

Джерело: Business Insider

Оставить ответ