Названі кращі Android-додатки за версією Google

размещено в: Новости | 0
Названі кращі Android-додатки за версією Google
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Команда інтернет-магазину Google Play, в якому зібрано контент для Android-пристроїв, обрала кращі мобільні додатки 2016 року. Премії Google Play Awards в категорії “Краща програма” удостоїлася Houzz для 3D-планування, дизайну та декорування квартири.

“Вручення” Google Play Awards відбувається вперше, а номінанти оголошуються на конференції для розробників Google I/O, яка на цьому тижні проходить в Маунтинь-В’ю (США). До заснування премії інтернет-поиковик просто в кінці року оголошував список найбільш примітних Android-додатків.

Читайте також: Найкраще-2015: ігри і програми в Google Play

На відміну від Apple, яка вибирає найбільш видатні iOS-програми окремо для “розумних” годин, смартфонів і планшетів, Google не звертає уваги на тип пристрою. Крім того, компанія заснувала виключно “разработчикские” і дизайнерські номінації, такі як “Краще використання ігрових сервісів Google Play” (перемогла Table Tennis Touch) і “Краще використання Material Design” (Robinhood).

На перемогу у номінації “Краща програма” також претендували BuzzFeed News, Colorfy, TuneIn Radio і Yummly. “Кращою грою” була визнала Clash Royale, обійшла Alphabear, Clash of Kings, MARVEL Future Fight і Star Wars Galaxy of Heroes. “Самим виділяється стартапом” редактори Google Play назвали Hopper, кращим сімейним Android-додатком — Thinkrolls 2, а найбільш інноваційною програмою — NYT VR.

Джерело: Google Play Award

Оставить ответ