Названі найпопулярніші Android-смартфони за версією AnTuTu

размещено в: Новости | 0
Названі найпопулярніші Android-смартфони за версією AnTuTu
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Розробники популярного бенчмарка (додатки для вимірювання обчислювальної потужності) для смартфонів AnTuTu опублікували список Android-пристроїв, на яких їх виконувати цю програму найчастіше в першій половині 2016 року.

Лідером передбачувано опинилися пристрої Samsung — саме корейська компанія продає зараз найбільше Android-смартфонів. Найчастіше AnTuTu запускали власники фаблета Galaxy Note 5, за ним слідують Galaxy S6, Galaxy S6 Edge і Galaxy S7.

Перше пристрій, не вийшло з фабрик корейського гіганта, з’являється в рейтингу AnTuTu лише на п’ятій сходинці — це Xiaomi Redmi Note 3. За ним слідують Galaxy S7 Edge, ще один китаєць Meizu MX5 і апарат заклятого конкурента флагманів Samsung, причому чомусь позаторішній — LG G3.

В Росії розстановка сил дещо інший. Стурбовані продуктивністю своїх девайсів користувачі найчастіше запускали бенчмарку AnTuTu на Xiaomi Redmi Note 3 (це також найпопулярніший смартфон у Китаї), другу сходинку посів ASUS Zenfone 3, третю — попередній фаблет Xiaomi (Redmi Note 3), а пристрій Samsung (позаторішній Galaxy S5) виявилося на четвертій позиції.

Джерело: AnTuTu

Оставить ответ