Названий самий популярний месенджер в світі

размещено в: Новости | 0
Названий самий популярний месенджер в світі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Аналітична компанія SimilarWeb з’ясувала, яким месенджером найчастіше користуються власники Android-смартфонів в 187 країнах світу. Найпопулярнішою програмою для обміну повідомленнями виявилася WhatsApp — її віддають перевагу користувачі з 109 країн, або 55,6% опитаних.

Месенджер, що належить Facebook, особливо затребуваний в Росії, Казахстані, Бразилії, Мексиці, Індії та багатьох інших державах Європи, Південної Америки, Африки, Азії та Океанії. Другу сходинку посіла інша програма найбільшої соцмережі — Facebook Messenger. Вона лідирує в 49 країнах, включаючи США, Канаду та Австралію.

У п’ятірку також увійшли Viber, Line і WeChat, а Telegram, проект засновника “ВКонтакте” Павла Дурова, посів шосте місце. З цих додатків тільки Viber популярний в 10 і більше країнах (у т. ч. у Білорусі, Молдові і особливо на Україні, де він встановлений на 65% всіх Android-пристроїв).

BBM — месенджер BlackBerry — безроздільно панує тільки в одній країні: Індонезії. Там йому належить 87,5%. У США “ежевичная” програма займає всього лише 0,42%.

Джерело: SimilarWeb

Оставить ответ