Непрослушиваемый смартфон Sirin буде продаватися за $20 тисяч

размещено в: Новости | 0
Непрослушиваемый смартфон Sirin буде продаватися за $20 тисяч
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Sirin оголосила про плани почати продажі захищеного від “прослушки” смартфона для держслужбовців, бізнесменів, фінансистів та інших корпоративних клієнтів, яким вкрай важливо забезпечити конфіденційність інформації. За словами представників британсько-ізраїльського стартапу, новинка запропонує безпрецедентний рівень безпеки і технологій.

Пристрій, назва якого поки не було оголошено, буде продаватися за $20 тисяч доларів за штуку. На його випуск компанія залучила $72 мільйони приватних інвестицій. Відкриття першого магазину в престижному лондонському районі Мейфэр заплановано на травень, сказав співзасновник і голова Sirin Моше Хогег.

За його словами, апарат буде працювати на операційній системі Android і ще якоїсь технології, яка стане доступна на масовому ринку через 2-3 роки. За підрахунком Хогега, ринок люксових телефонів оцінюється в $1,1 мільярда, а топ-менеджери будуть готові заплатити близько $20 тисяч за гаджет захищений, оскільки взом може обійтися дорожче, ніж втрата інформації.

Sirin отримала фінансування від ізраїльського венчурного фонду Singulariteam. У компанію вклалися казахська інвестор Кенес Ракішев і китайська соцмережа Renren.

Смартфони, які позиціонуються для захисту комунікацій, що вже є на ринку. В кінці минулого року, наприклад, вийшов Blackphone 2-го покоління, який дозволяє здійснювати дзвінки, відправляти та приймати sms, обмінюватися файлами і дивитися сайти з захищеному режимі. Шифрування даних забезпечує модифікована версія Android, яка називається Silent OS. Смартфон можна придбати за 799 доларів.

Джерело: Reuters

Оставить ответ