Невловимий киберниндзя з Overwatch став новим героєм Heroes of the Storm

размещено в: Новости | 0
Невловимий киберниндзя з Overwatch став новим героєм Heroes of the Storm
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Blizzard продовжує поповнювати бестіарій Heroes of the Storm персонажами з усіх своїх основних ігор.

Оскільки в минулому році студія випустила Overwatch, з якого можна до втрати пульсу портувати ігрових персонажів, немає нічого дивного в тому, що саме ця гра останнім часом стає основним джерелом «свіжих» персонажів для Heroes of the Storm.

І ось, вже зовсім скоро перелік героїв HotS поповниться Гендзі. У світі Overwatch це ніндзя-кіборг, здатний наносити стрімкі і нищівні удари, і який в руках досвідченого гравця здатний влаштовувати армагеддон для команди суперника або, в невмілих руках, генерувати напис «Поразка» для себе і союзників.

Суть і стиль ведення бою Гендзі перекочували і в Heroes of the Storm. У цій грі Гендзі відноситься до класу «Вбивць», а отже, приносить суперникам «біль і страждання». В бою Гендзі покладається на віртуозне володіння сюрикэнами, коротким мечем і величезною катаної, а також на власну швидкість і спритність.

Разом з Гендзі в Heroes of the Storm з’явиться і нове поле бою — «Ханамура». Однак на відміну від Overwatch, тут гравцям належить не штурмувати/обороняти дві точки, а просувати цінний вантаж. І Гендзі, і Ханамура вже доступні на тестових серверах HotS, а в найближчому майбутньому з’являться і в основній грі.

Оставить ответ