Незалежне міжнародне дослідження виявило кращі смартфони

размещено в: Новости | 0
Незалежне міжнародне дослідження виявило кращі смартфони
1 голосов, 4.00 общий. рейтинг (83% сумма)

Російська система якості (Роскачество), яка є учасником міжнародної асоціації споживчих досліджень ICRT, запустила проект досліджень електроніки і побутової техніки. У співпраці з провідними випробувальними центрами в Європі держустанова оцінило 93 смартфона з розміром екрану від 4,6 до 5,4 дюйма і назвало найкращі моделі.

Роскачество — це суспільно-державна ініціатива, яка повністю фінансується з бюджету. Об’єднавшись, країни-учасниці ICRT провели дуже велике міжнародне і, що важливо, незалежне дослідження якості смартфонів, не замовлене вендорами або операторами зв’язку.

Першими оцінку пройшли “розумні” телефони, розділені на три категорії: “великі смартфони”, “фаблеты” і “середні смартфони”. Дані з “великим смартфонам” (4,6–5,4″) вже відомі. Інформація по іншим категоріям буде опублікована на сайті Роскачества протягом місяця.

Експерти вивчили близько 200 моделей популярних брендів, включаючи Apple, HTC, Huawei, LG, Meizu, Samsung, Sony, Xiaomi та ін. Пристрої тестувалися в найбільшому в Європі центрі Müller-BBM (Німеччина) по десятках різних показників: міцність, безпека, надійність пам’яті і акумулятора, якість звуку і т. д. Апарати скидали з 80-сантиметрової висоти, крутили в “барабані”, піддавали впливу води і по-іншому оцінювали їх надійність.

Кожна “велика” модель (93 штуки) оцінювалася за 272 параметрами: дзвінки та СМС, камера, міцність, зручність, екран, процесор і т. п. За сукупністю балів вищого результату удостоїлися смартфони Samsung, які посіли перші п’ять позицій. Найкращою моделлю корейського виробника був названий флагман Galaxy S7 (32 ГБ), а iPhone 6s (16 GB) від Apple зайняв шосту сходинку. Щоправда, визнали автори доповіді, Samsung була представлена 16 пристроями, а i-компанія — тільки одним.

Місця з 7 по 10-е посіли флагмани азіатських компаній: LG G2, Sony Xperia Z1, LG G5 і HTC One M8. Найгірші результати показали деякі моделі Huawei (Ascend Y625-U21), Microsoft (Lumia 535), ZTE (Blade L3 і L2), Acer (Liquid Z220), розташовані в самому кінці списку.

Деякі моделі показали себе кращими в окремих категоріях. Так, до смартфонів з кращою ергономікою були віднесені компактні Sony Xperia Z3 Компактний, Microsoft Lumia 550 і Huawei P9. Останній, до того ж, (поряд з Huawei Y6, Microsoft Lumia 650 і Sony Xperia M5) був визнаний найбільш стійким до ударному навантаженні і падінь.

Найвищі оцінки якості екрану (кути огляду, чуйність на мультитач, прокрутка) отримали iPhone 6s, Samsung Galaxy S4 S5 і, а також HTC One. На тестах камери (від дозволу і передачі кольору до швидкості автофокусу і зручності інтерфейсу програми) “безумовним лідером” був названий iPhone 6s, слідом за ним — Galaxy S6 і S6 Edge.

З повним рейтингом можна ознайомитися на сайті Роскачества. Налаштувавши фільтри, користувачі можуть сформувати власну вибірку за особистим критеріям. Наприклад, можна створити рейтинг смартфонів з вищим балом, але не дорожче 20 тисяч рублів, відібрати найкращі “музичні” телефони або вибрати моделі Samsung з самим якісним екраном.

Джерело: Роскачество

Оставить ответ