Nintendo хоче випустити контролери для iPhone і iPad

размещено в: Новости | 0
Nintendo хоче випустити контролери для iPhone і iPad
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Японська Nintendo нещодавно випустила свій перший мобільний додаток. Гра Miitomo для операційної системи iOS, що представляє собою гібрид тамагочі і месенджера, виявилася дуже затребуваною: за три доби вона залучила понад мільйон користувачів в Японії.

Miitomo — перша з п’яти ігор, які Nintendo запланувала до запуску до березня 2017 року. На хвилі успіху генеральний менеджер Nintendo Шінья Такахаші, виступаючи на щорічних зборах акціонерів, оголосив, що його компанія має намір приділяти більше уваги смартфонів і планшетів.

Зокрема, Nintendo подумує про релізі контролерів для мобільних пристроїв. “Фізичні контролери для додатків ‘розумних’ пристроїв доступні на ринку, і цілком можливо, що ми теж зробимо щось нове”, — сказав Такахаші. За його словами, компанія володіє нестандартним мисленням, яке дозволить їй виділитися на насиченому ринку периферії.

Президент Nintendo Тацуми Кимисима додав, що компанія продовжить займатися інвестиціями в ігри на iOS. Він також згадав про “різних проектах” на майбутнє у співпраці з японської студією DeNA, яка брала участь у розробці Miitomo.

Джерело: Polygon

Оставить ответ