Nokia оголосила про повернення на ринок смартфонів

размещено в: Новости | 0
Nokia оголосила про повернення на ринок смартфонів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Смартфони під брендом Nokia знову з’являться в продажу. Працювати вони будуть на платформі Android, а сама фінська компанія буде мати до них відношення.

Компанія в середу оголосила, що ліцензує свій бренд та інтелектуальну власність створюваної з нуля компанії HMD Global Oy. Ця фірма зареєстрована у Фінляндії, а очолює її один з колишніх топ-менеджерів Nokia, пізніше перейшов в Microsoft, Арто Нуммела.

У Nokia буде місце в раді директорів нової фірми, і компанія пообіцяла забезпечити відповідність випускаються HMD Global продуктів високим стандартам якості, які споживачі звикли пов’язувати з брендом Nokia. Виробляти фірма збирається смартфони і планшетні ПК на платформі Android.

Це, до речі, означає, що ще одна компанія почне платити Microsoft, що володіє патентами на ряд використовуваних в Android технологій, ліцензійні відрахування. З чуток, загальна сума заробітку Microsoft на Android становить 2 млрд доларів в рік.

Що стосується “нерозумних” телефонів під брендом Nokia, їх, як повідомлялося раніше, буде випускати належить тайванської Foxconn фірма FIH Mobile. З нею ж HMD Global буде співпрацювати в сфері виробництва і продажу (система дистрибуції перейде FIH Mobile в спадок від Microsoft Devices) смартфонів і планшетів, щоб “побудувати глобальний бізнес смартфонів і планшетів під брендом Nokia”.

Не виключено, що так чи інакше з HMD Global і FIH Mobile буде взаємодіяти нещодавно придбана компанія Nokia Withngs, що спеціалізується на “розумних” медичних і фітнес-гаджетах.

Джерело: Nokia, HMD Global

Оставить ответ