Нова героїня Quake Champions зможе легко розправлятися з переслідувачами

размещено в: Новости | 0
Нова героїня Quake Champions зможе легко розправлятися з переслідувачами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Студії id Software і Saber Interactive продовжують знайомити нас з героями шутера Quake Champions. На цей раз розробники представили Slash, відому на аренах на прізвисько Королева Лез.

Це швидка, зухвала і вбивчо ефективна воячка, яка ідеально підійде самим вмілим мисливцям за «фрагами». Активний навичка «Плазмовий слід» дозволяє героїні залишати за собою гарячу плазму, що завдає шкоди всім настали на неї чемпіонам.

Також Королева Лез може повторно натиснути кнопку здібності, що призведе до підриву сліду і нанесення великої шкоди всім в зоні ураження. Це дозволяє Slash стратегічно переміщатися по ключовим точкам і місцях появи підсилювачів, тримаючи в страху всякого, хто наважиться на переслідування.

Пасивний навичка «Перекат» дозволяє героїні переміщається по арені подібно фігуристкою, якою вона колись і була, прокладаючи собі шлях розсіченим тіл інших чемпіонів. Завдяки цьому вмінню вона здатна пересуватися на повній швидкості, ховаючись від ворожих пострілів, і плавно входити в повороти швидше інших героїв.

Відзначається, що Slash поповнить ряди бійців, доступних під час закритого бета-тестування Quake Champions (пройде з 6 по 9 квітня).

Оставить ответ