Нова iOS додала підтримку імпорту медіафайлів з SD-карт на iPhone

размещено в: Новости | 0
Нова iOS додала підтримку імпорту медіафайлів з SD-карт на iPhone
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple випустила друге велике оновлення операційної системи iOS. У версії 9.2, яка вже доступна для скачування, додано кілька нових функцій, підвищена стабільність роботи ряду програм, включаючи Safari і “Подкасти”, а також усунені помилки (в тому числі раздражавший багатьох російськомовних користувачів баг, пов’язаний з включенням верхнього регістру при наборі URL або пошти в адресному рядку).

В Apple Music були поліпшені функції створення плей-листів і збереження треків, в прикладній програмі News з’явилася вкладка Top Stories, на якій зібрана найважливіша порядок денний, а “Пошта” обзавелася функцією для передачі “важких” файлів. Крім того, Siri отримала підтримку арабської мови, а iBooks — технології “посиленого” натискання 3D Touch для фокусування і показу екранних об’єктів.

У браузері, відкритому в сторонніх додатках, тепер відображаються розширення — наприклад, менеджери паролів 1Password або LastPass. Також Apple виправила помилку, через яку міг не спрацьовувати будильник після оновлення iOS, і усунула баг, який міг перешкоджати завершенню деяких резервних копій iCloud.

Ще одне вагоме нововведення — підтримка iPhone Lightning-адаптера, який дозволяє завантажувати на свій смартфон фотографії та відео з цифрової камери. Раніше безпосередньо завантажувати мультимедійні файли з SD-карт можна було тільки на iPad. Адаптер Lightning для читання SD-карт продається в онлайн-магазині Apple за 2490 рублів.

Джерело: оновлення Apple

Оставить ответ