Нова iOS виправляє помилку з “мертвими” посиланнями

размещено в: Новости | 0
Нова iOS виправляє помилку з “мертвими” посиланнями
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple випустила патч, який виправляє помилку, пов’язану з непрацездатними посиланнями. Судячи з опису, в iOS 9.3.1 внесено лише одне виправлення. “Виправлена помилка, через яку програми переставали реагувати на дотики посилань в Safari і інших програмах”, — сказано в описі апдейта.

Кілька днів тому власники iPhone і iPad почали залишати на форумі техпідтримки Apple скарги на раптовий “виліт” Safari і інших додатків після натискання на посилання. Проблема торкалася не лише останню (9.3), але і попередні версії “дев’ятки”.

Причина була пов’язана з “універсальними посиланнями” — новою функцією iOS 9, що дозволяє розробникам зв’язати URL-адресу з встановленими на i-пристрої додатками. Наприклад, творці YouTube могли зробити так, щоб посилання, що мають відношення до відеосервісу, відкривалися одразу в їх програмі, в обхід Safari.

Як з’ясувалося, деякі розробники зловжили новою функцією, оскільки Apple не наклала ліміт на кількість універсальних посилань. Приміром, автори Booking.com зв’язали свою програму з сотнями різних доменів, що призвело до перевантаження вбудований в iOS процесу swcd.

Апдейт “важить” близько 35 мегабайт і вже доступний для завантаження. Щоб перевірити оновлення вручну, зайдіть в “Налаштування” → “Основні” → “Оновлення ПЗ”, далі — натисніть посилання “Завантажити і встановити”.

Джерело: оновлення iOS

Оставить ответ