Нова клавіатура SwiftKey передбачає емодзі

размещено в: Новости | 0
Нова клавіатура SwiftKey передбачає емодзі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія SwiftKey, яка нещодавно була куплена Microsoft випустила свій перший продукт з моменту операції. Новою розробкою виявилася “розумна” клавіатура Swiftmoji, яка аналізує слова і фрази, намагаючись підібрати найбільш підходящий до контексту емодзі. Новинка доступна на “айфонах” і Android-пристроях.

Читайте також: Google випустила iOS-клавіатуру з пошуком, “гифками” і емодзі

Наприклад, якщо ввести viva la France (“хай живе Франція”), то Swiftmoji, крім інших варіантів, запропонує вибрати французький прапор, horror movie (“фільм жахів”) — привиди і черепа, summertime (“літня пора”) — хвилі і сонце.

 

Поки що програма вміє працювати тільки з англійською мовою. Крім того, можливості Swiftmoji сильно залежать від платформи. На Android вона може виступати в якості повноцінної заміни штатної клавіатури, тоді як на iOS з-за обмежень, що накладаються Apple, нова розробка SwiftKey вміє тільки вставляти емодзі.

SwiftKey заробила репутацію як розробник одного з кращих альтернативних клавіатур для Android. Головна її “фішка” в тому, що вона вгадує, яке слово намагається ввести користувач, і за допомогою вбудованого словника виводить часто вживані слова першими. Таким способом можна набирати з високою швидкістю цілі фрази і пропозиції, не відриваючи палець від екрану.

Читайте також: Giphy Keys: iOS-клавіатура з “гифками”

Більш того, SwiftKey настільки розумна, що намагається визначити наступне слово на основі вашої листування в соціальних мережах або по електронній пошті. Навчається програма на текстах Facebook, Gmail, Twitter, RSS-каналів і СМС. Звичайно, в цілях безпеки доступ до цим даним їй можна заборонити. У лютому стартап викупила Microsoft. Імовірно, сума угоди склала чверть мільярда доларів.

Джерело: Swiftmoji (iTunes, Google Play)

Оставить ответ