Нова PlayStation зможе виводити 4K-графіком

размещено в: Новости | 0
Нова PlayStation зможе виводити 4K-графіком
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У розпорядженні сайту Giant Bomb опинилися документи, що стосуються нової, більш потужної моделі ігрової приставки PlayStation 4, яку Sony може випустити пізніше в цьому році. За інформацією ресурсу, “PS 4.5″ носить робочу назву NEO (кінцевий продукт, швидше за все, буде називатися по-іншому).

У нову консоль буде встановлено 8–ядерний процесор Jaguar з більш високою тактовою частотою (2,1 ГГц проти 1,6 ГГц), а також покращений графічний чіп AMD GCN з 36, а не 16 обчислювальними блоками (911 МГц). Пропускна здатність модуля оперативної пам’яті GDDR5 (ті ж 8 гігабайт) зросте з 176 до 218 Гбіт/с. Об’єм жорсткого диска залишиться колишнім.

Крім того, нова PS зможе виводити зображення в якості 4K UHD (3840х2160). При цьому Sony не збирається ділити 35-мільйонну аудиторію PlayStation 4 на володарів нової і старої приставки. Як пише Giant Bomb, оригінальна консоль і “PS 4.5″ буде підключатися до одного магазину PlayStation Network і використовувати однаковий інтерфейс, а всі покупки, зроблені користувачам на старій приставці, будуть доступні і на новій.

Більш того, Sony не має наміру випускати ексклюзивних ігор або спецфункций для “PS 4.5″. Однак розробники зможуть випустити нові або оптимізувати вже вийшли гри під більш “залізо”. Імовірно, новинку можна буде придбати за $400.

Ігрові консолі, як правило, рідко оновлюються: кожні 6-7 років. Поточна модель — PlayStation 4 — вийшла в листопаді 2013 року, PS3 — в 2006-му, а PS2 — 2000 м. Такого ж циклу релізу дотримуються і інші компанії, включаючи Microsoft і Nintendo. Швидше за все, більш потужна версія” PS4 знадобилася Sony для того, щоб забезпечити покупцям шолома PlayStation VR (виходить восени) максимально вдалий ігровий досвід, без будь-яких затримок, гальм і довгого завантаження.

У продаж нова консоль може надійти в жовтні—листопаді. Анонс “PS 4.5″, швидше за все, відбудеться на одній з найбільших виставок ігрової індустрії — Electronic Entertainment Expo (E3), яка пройде в Лос-Анджелесі з 14 по 16 червня.

Джерело: Giant Bomb

Оставить ответ