Нова програма переносить Windows на віртуальну реальність

размещено в: Новости | 0
Нова програма переносить Windows на віртуальну реальність
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

В каталозі Steam з’явилася нова програма Virtual Desktop, яка дозволяє власникам VR-очок Oculus Rift і HTC Vive перенести операційну систему Windows у віртуальний простір. Надівши VR-гаджет, користувачі можуть грати в ігри, відвідувати інтернет-сайти, відкривати панорамні фотографії, а також дивитися 360-градусні відео на YouTube і Netflix.

Як пише Дэвиндра Хардавар з Engadget, робочий стіл Windows постає у вигляді гігантського, вигнутого 60-дюймового монітора, “як якщо б ви сиділи перед величезним IMAX-екраном”. На його розміри не накладається ніяких обмежень: у будь-який момент глядач може розтягнути вікно або змінити дистанцію. Максимальна роздільна здатність, правда, не може перевищувати 1080р, оскільки дозвіл дисплеїв самих Rift і Vive становить 1280х1080.

 

За словами розробника Virtual Desktop Гая Годіна, в програмі передбачений спеціальний “театральний” режим для перегляду фільмів у віртуальній реальності, тому користувачам не потрібно чекати VR-додатків Neflix або Hulu. Також Virtual Desktop підтримує голосове керування, підключення декількох VR-моніторів, і дозволяє запускати будь-Windows-програми: наприклад, Adobe Premiere і Microsoft Word.

За враженнями Харадавара, Virtual Desktop відмінно підходить для ігор і перегляду фільмів, але використовувати саму Windows звичним чином складно. По-перше, текст виглядає дрібно, тому користувачам доведеться близько підходити до монітора. По-друге, їм знадобляться клавіатура і мишка, щоб управляти основними функціями “операційки” Microsoft.

Virtual Desktop продається в Steam за 349 рублів.

Джерела: Virtual Desktop (Steam), Engadget

Оставить ответ