Нова програма вирішить рукописне рівняння

размещено в: Новости | 0
Нова програма вирішить рукописне рівняння
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На “айфонах” вийшло нове програма, яка вміє розв’язувати рівняння, написані від руки, і будувати за ним графіки. Все, що потрібно від користувача — це навести камеру смартфона на аркуш паперу і сфотографувати математичну задачу. Далі технологія Mathpix розпізнає символи на знімку, зробить всі обчислення в “хмарі” і надішле відповідь протягом декількох секунд.

Виглядає Mathpix як звичайний сканер документів. Щоб програма змогла успішно розпізнати знаки, білий прямоугольний слід розмістити точно над рівнянням і при необхідності включити підсвічування. Mathpix видасть не тільки готову відповідь, але і покрокове рішення.

Додаток справляється з арифметичними, дробовими і алгебраїчними рівняннями, обчислює корені, логарифми, інтеграли і похідні, а також вирішує завдання, пов’язані з тригонометрією і нескінченними рядами. У майбутньому розробники Mathpix забезпечать його підтримкою лінійної алгебри, матричних та багаторядкових рівнянь.

Mathpix — не перша програма такого роду. У 2014 році на iOS і “винфонах” вийшла PhotoMath, яка також вирішує математичні задачі, використовуючи вбудовану в смартфон камеру. Додаток підтримує елементарну арифметику, дробу, десяткові числа, лінійні рівняння і кілька функцій, таких як логарифми. На відміну від Mathpix, з рукописним текстом PhotoMath працювати не вміє.

Джерело: Mathpix (iTunes)

Оставить ответ