Нова версія Windows 10 вийде в червні

размещено в: Новости | 0
Нова версія Windows 10 вийде в червні
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft веде розробку наступного великого оновлення операційної системи Windows 10. Апдейт (робоча назва — Redstone) вийде у двох частинах. Перша (RS1) побачить світ вже в червні цього року, а друга (RS2) — навесні 2017-го.

Як повідомляє сайт WinBeta, Microsoft вже випустила кілька предрелизных збірок Redstone участикам програми тестування Windows Insider. Оновлення, які увійдуть до складу RS1, здебільшого торкнуться функцій, що зближають версії “десятки” для різних пристроїв: комп’ютери, консолей Xbox і Windows-смартфонів.

Зокрема, багато уваги буде приділено “універсальної” платформі Універсальний App Platform, яка зробить контент Windows Store доступним на ігрових приставках. Також компанія збирається перенести в магазин додатки та ігри, перенені в рамках проектів Project Centennial і Islandwood.

Таким чином, найближча задача RS1 полягає в тому, щоб перетворити Windows Store в центральний хаб, доступний з будь-якого Windows-пристрою. Крім того, в RS1 будуть розширені функції Continuum: користувачі зможуть читати СМС і відповідати на дзвінки прямо з Windows-комп’ютера.

RS2, яку спочатку планувалося випустити до кінця 2016 року, була відкладена на весну 2017-го. Як зазначає WinBeta, цей апдейт продовжить удосконалювати функції, внесені RS1.

Офіційно про прийдешніх оновленнях, швидше за все, буде оголошено на щорічній конференції BUILD 2016 для розробників, яка пройде з 30 березня по 1 квітня у Сан-Франциско. Там же, ймовірно, Microsoft оголосить про релізі превью-версії Redsone з підтримкою розширень для браузера Edge.

Джерело: WinBeta

Оставить ответ