Нові Apple Watch: що в них хорошого і поганого

размещено в: Новости | 0
Нові Apple Watch: що в них хорошого і поганого
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На прес-конференції в Сан-Франциско, крім iPhone і бездротових навушників AirPods, компанія Apple представила нову модель “розумних годин, не оновлювалися майже два роки. Головне в Apple Watch Series 2 — водонепроникність до 50 метрів, приріст продуктивності на 50%, вдвічі яскравий екран і вбудований GPS, зменшує “айфонозависимость” гаджета. Чим хороша новинка, а що в ній поганого, розібралися Вести.Hi-tech.

Читайте також: Двокамерний, але безвихідний: що ви полюбите і зненавидить в новому iPhone 7

Чому купувати

Apple Watch пережили еволюційний апгрейд. 2-я серія смарт-годин візуально відрізняється від першої, а всі значимі зміни зроблені всередині. По-перше, “ручний” гаджет обзавівся водостійким корпусом, який дозволяє занурювати його на 50 метрів, причому не тільки в прісну, але і морську воду. Захист за стандартом ISO 22810:2010 припускає, що в нових часах можна плавати, займатися серфінгом або просто приймати душ.

За стійкість до вологи відповідає нова конструкція динаміка, виштовхуюча воду. Тим не менш, пірнати на велику глибину в Series 2 не рекомендується.

 

“Це означає, що їх можна використовувати в неглибокій воді, наприклад при плаванні в басейні або морі. Проте не слід використовувати Apple Watch Series 2 під час пірнання з аквалангом, катання на водних лижах і в інших видах діяльності, що передбачають вплив води на високій швидкості або занурення на значну глибину. Браслети з нержавіючої сталі і шкіряні ремінці не стійкі до впливу вологи”, — попередили в Apple.

Читайте також: AirPods: що вміють нові бездротові навушники Apple

Два нових режиму — “плавання” і “плавання на відкритій воді” — розроблялися за участю професійних спортсменів. Годинники можуть обчислювати темп рухів, стежити за пройденими колами і спаленими калоріями, підвищуючи ефективність запливу. Нагадаємо, що перша модель (тепер вона називається Series 1) має тільки захистом від бризок та крапель води.

В Apple Watch Series 2 встановлено новий, удвічі більш яскравий екран (1000 кд/м2), який покращує видимість картинки і читаність тексту під прямими сонячними променями, а двоядерний процесор S2 піднімає обчислювальну потужність на 50%. Крім цього, i-годинник розташовують новим, вдвічі продуктивним графічним чіпом.

Також в новинку інтегрований GPS-модуль, що дозволяє i-пристрою точніше записувати інформацію про пройдений маршрут і не брати з собою “айфон” на пробіжку. Крім GPS, нова модель визначає місце розташування на основі Wi-Fi і супутникових даних, які зберігаються локально. Після тренування можна побачити, який шлях ви пробігли або проїхали на велосипеді (в додатку “Активність” на смартфоні).

Крім того, спеціально для любителів пішого туризму Apple розробила нову програму ViewRanger, яка на основі GPS вказує напрямку до точки призначення та сповіщає, якщо користувач зійшов з маршруту.

Чому не купувати

Практично всі нововведення Apple Watch Series 2 зав’язані на фітнес-функції. Водостійкість до 50 м. робить i-годинник ідеально підходящими для плавання, а вбудований GPS-модуль, для регулярних пробіжок без iPhone. Так що людям, які не займаються спортом або не ведуть активний спосіб життя, а Apple Watch користуються якось інакше (оповіщення, дзвінки, контроль сну), навряд чи є сенс переходити на нову модель.

Читайте також: Місяць з Apple Watch: навіщо годинах “розум”?

Незважаючи на наявність GPS, у 2-му поколінні Apple Watch так і не з’явився модуль стільникового зв’язку. Тому годинник, не будучи підключеними до iPhone, як і раніше не можуть отримувати повідомлення або відправляти СМС.

Похвалитися останнім новомодним гаджетом Apple теж не вийде: на око відрізнити нову модель від старої неможливо. Зовні Apple Watch ніяк не змінилися — навпаки, згідно з офіційними специфікаціям, Series 2 стали на 0,9 мм товще і важче на 4,2 грама. Виділитися з натовпу допоможе хіба що модель в корпусі з білої кераміки (116 тисяч рублів) або подвійний ремінець з пряжкою Hermes (133 тисячі рублів).

Ціна, доступність

Замовлення на Series 2 російський інтернет-магазин Apple почне приймати з 23 вересня. Модель 2-го покоління (в корпусі з алюмінію, нержавіючої сталі і кераміки) можна буде придбати за ціною від 33 990 рублів, 1-го покоління (Series 1, з таким же процесором, але без вологозахисту і GPS) — від 24 990 рублів. Також буде випущена спецмодель Nike+ (від 33 990) c перфорованим спортивним ремінцем чорно-лаймового кольору.

Годинник доступні в корпусах 38 і 42 мм і різних кольорах (“рожеве золото”, “сірий космос”, золотистий і сріблястий). Для використання Series 2 потрібен як мінімум iPhone 5 з версією iOS 10 (виходить 13-го вересня).

Джерела: прес-служба Apple, PCMag, The Verge

Оставить ответ