Нові флагмани Samsung виявилися вдвічі популярнішим торішніх

размещено в: Новости | 0
Нові флагмани Samsung виявилися вдвічі популярнішим торішніх
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Представники стільникових операторів і експерти оцінили обсяг замовлень, що надійшли в Росії на анонсовані 21 лютого нові флагманські смартфони Samsung – Galaxy S7 і S7 edge. Більшість вважають, що попит на апарати зріс удвічі – в першу чергу, завдяки рішенню не підвищувати ціни.

Як пише газета “Ведомости”, посилаючись на провідного аналітика Mobile Research Group Ельдара Муртазіна, замовлено було близько 30 000 флагманів, що як мінімум удвічі більше, ніж було замовлено Galaxy S6/S6 edge торік за перший тиждень.

Читайте також: Galaxy S7 і S7 Edge: все про нові флагмани Samsung

За даними представника МТС Дмитра Солодовнікова, навіть незважаючи на те, що компанія вирішила особливо не витрачатися на рекламу новинок в Росії, за перші сім днів з відкриття попередніх замовлень кількість замовлених пристроїв виявилося більше в два рази, ніж рік тому, коли були представлені Galaxy S6 і S6 edge. У перші ж дні передзамовлень було в 6-7 разів більше, ніж рік тому, сказав Солодовников “Ведомостям”.

На думку Муртазіна, таке зростання замовлень пов’язаний в першу чергу з тим, що Samsung не став піднімати ціну на свої флагмани, на відміну від Apple, яка підняла ціни на конкуруючі iPhone 6S і 6S Plus на 78%. Соловников ж зазначив, що причина зростання інтересу до Galaxy S7 і S7 edge – збалансованою ціною і характеристики нового апарату.

В Samsung попит на новинки оцінюють ще оптимістичніше. З 22 по 28 лютого на флагмани Samsung Galaxy S7 і S7 edge в Росії було оформлено майже в 4 рази більше замовлень, ніж на S6/S6 edge за перший тиждень прийому попередніх замовлень у минулому році. Таку інформацію повідомили газеті в російській штаб-квартирі Samsung.

Продажі смартфонів Galaxy S7 і S7 edge в Росії стартують 18 березня.

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ