НОВІ ШАБЛОНИ НА ЦЬОМУ ТИЖНІ (З 12 ГРУДНЯ ПО 16 ГРУДНЯ)

размещено в: Шаблоны Друпал | 0
НОВІ ШАБЛОНИ НА ЦЬОМУ ТИЖНІ (З 12 ГРУДНЯ ПО 16 ГРУДНЯ)
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Ви плануєте створити сайт, присвячений вашому, нові шаблони в цій тижня (з 12 грудня тхо 16 грудня) – відмінний вибір для вас. Ці шаблони призначені в тонкий і розкішний спосіб. Не пропустіть шанс дати вашого сайту вражаючий зовнішній вигляд з цими шаблонами.

1. ОБЖАРЮВАННЯ – РЕСТОРАН ПОЧАТКОВІЙ ЗАВАНТАЖЕННЯ ШАБЛОНУ

Обжарювання-це чистий і красивий ресторан Бутстрап шаблон для вашого готелю, ресторану, бронювання мотелю бізнес-сайтів. Цей веб-шаблон соковиті розроблена з використанням HTML5, CSS3 і початкового завантаження системи і досягає масштабу розваг. Він призначений розкішно і ідеально підходить для вас. Не пропустіть!

2. ГОТЕЛЬ AVONMORE – БЕЗКОШТОВНО JOOMLA ШАБЛОН БЛОЗІ

Про все це безкоштовно Joomla блог шаблон підходить для будь-якого типу агентства, портфоліо, Дизайн-студія, магазин, блог та багато іншого. Він відмінно виглядає на планшетах та мобільних пристроях з-за її чуйний дизайн. Він поставляється з різними типами сторінок, включає в себе необмежену колірних схем, велика кількість шрифтів, іконок та інше. Завантажити та насолоджуйтеся!

3. КОРОЛІВСЬКИЙ БЛИСК – БУТСТРАП ШАБЛОНУ ГОТЕЛЬ

Королівський блиск-це новий і чистий Бутстрап шаблону готель для готель, ресторан, подорожі Рубрика бізнес-сайтів. Плоскі іконки, сітки і ефекти при наведенні зробити вражаюче поєднання, що підвищений стиль-шаблон і адаптивний в різних браузерах і на різних пристроях. Цей безкоштовний Бутстрап шаблон – це дизайн з використанням HTML5 і CSS3. Завантажити і використовувати його!

4. КРАСА – ПРИХЛОП САЛОН КРАСИ ШАБЛОН

Краса-це чистий і сучасний завантажувач салон краси шаблон можна використовувати для запуску веб-сайту для салонів краси, студії краси. Цей шаблон підтримує всі браузери, мобільні телефони. Передбачено три різні моделі для різних браузерів, якщо ви плануєте для тільки мобільний сайт для смартфонів, таких як iPhone, Android і іншим використовувати шаблон смартфон.

5. МІСІС МОЛЛ – БЕЗКОШТОВНИЙ БУТСТРАП ШАБЛОН МОДА

Місіс Молл-це яскравий і сучасний безкоштовний Бутстрап шаблон мода для торгово-розважальних центрів з кінотеатрами, модними магазинами і ресторанами і багато іншого. Цей безкоштовний шаблон має яскравий, стильний дизайн, що ідеально підходить для покупок веб-сайти різних бізнесів, як магазини, кафе, розважальні заходи, рекламні сайти, Вінтажна мода, бутік, одяг, одяг, сукні, супермаркет, продуктовий магазин, ТРЦ мега, торговий центр, електроніка, побутова техніка. Він повністю побудований в рамках bootstrap, HTML5, а також CSS3 і jQuery. Перевірте і насолоджуйтеся!

6. У JSR ОСТАННІ НОВИНИ – БЕЗКОШТОВНИЙ ШАБЛОН ДЛЯ JOOMLA НОВИНИ

У jsr останні новини нові та сучасні безкоштовно Joomla Новини шаблон для створення будь-якого виду чисто для Joomla сайтів для малого бізнесу до великої корпорації, яка працює на bootstrap для відображення гарний дизайн навіть в портативних пристроїв, таких як мобільні телефони та планшети.

7. У JSR КОМПАНІЮ CLEAN – БЕЗКОШТОВНІ JOOMLA ШАБЛОН БІЗНЕС

У jsr компанію Clean-це безкоштовні Joomla бізнес шаблон спеціально для компаній, корпорації, фірми та сайти послуг. Цей багатоцільовий Joomla шаблон легкий і чуйний ідеально підходить для створення швидкого перегляду і розумні сайти. Цей шаблон призначений luxuriuosly і ідеально підходить для вас. Завантажити та спробувати його сьогодні!

8. У JSR СХІДНА ШКОЛА – БЕЗКОШТОВНИЙ ШКІЛЬНИЙ ШАБЛОН JOOMLA

У jsr Східна школа є чистим і розкішним безкоштовний Шкільний шаблон Joomla для новин школи, кампус, коледжі, університети, школи, дитячі садки, інтернет-курси та інші види освіти, пов’язаних веб-сайтів. Це правильний шаблон , щоб побудувати хороший сайт для будь-яких освітніх цілей. Перевірте і насолоджуйтеся!

9. ОДИН – БЕЗКОШТОВНИЙ WORDPRESS ТЕМА БІЗНЕС

Один-це безкоштовний WordPress бізнес тема. Один по-справжньому унікальний екземпляр серед безкоштовні теми WordPress бізнес. Представницький, ставний і досить помірний, він має всі шанси надавати передові і подальший вплив на розвиток бізнесу Вашої компанії. Проведіть враження на Ваших потенційних клієнтів з цим дизайном шаблону!

10. FOODFARM – БЕЗКОШТОВНА ФЕРМА WORDPRESS ТЕМА

FoodFarm чистий і розкішний Безкоштовно Ферма WordPress Тема. Якщо Ви не проти цього, якщо у вас є ферма, де ви посадите ваші власні здорові продукти або просто підтримати якусь організацію, яка бореться за здорове харчування звичкою ви безумовно маєте потребу в приємний оку сайт. Скачати FoodFarm безкоштовні WordPress теми і будувати його сьогодні. Завантажити та насолоджуйтеся!

11. ИЗИКОР – БЕЗКОШТОВНИЙ ШРИФТ ДИЗАЙН

Изикор-це безкоштовний шрифт, натхненний поп-панк, рок, хардкор-музика і Скейтбординг світу. Працює з назва групи, обкладинки альбомів і ручним розписом проектів. Насолоджуйтесь!

12. ІГРИ ТА РОЗВАГИ – БЕЗКОШТОВНИЙ МАКЕТ

Цей макет являє собою сучасний і відмінний безкоштовний макет. Приходячи до вас в охайному форматі PSD зі смарт-шар, щоб полегшити вам роботу. Всі елементи рухливі, деякі з них також настроюється, так що ви можете відчувати себе вільно, щоб перефарбувати його, як ви хочете.

Оставить ответ