Нові шаблони на цьому тижні (з 3 січня по 6 січня)

размещено в: Шаблоны Друпал | 0
Нові шаблони на цьому тижні (з 3 січня по 6 січня)
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Привіт Друзі! Ось кілька нових шаблонів в цьому тижні (з 3 січня по 6 січня). Є шаблони призначені розкішно і чудово. Перевірте нижче шаблони і виберіть найбільш підходящий для вас.

1. INTERRIO – БЕЗКОШТОВНІ JOOMLA ШАБЛОНИ ІНТЕР’ЄР

Interrio-це чистий і сучасний безкоштовний шаблон для Joomla інтер’єр для архітектури, будівництва та дизайну інтер’єру спеціально для дизайну інтер’єру послуги. Interrio допомогти Вам створити красу і сучасний сайт в найкоротші терміни. Interrio Joomla шаблон для архітектури та сучасного дизайну інтер’єру дизайн Студія краси і купу функцій, щоб зробити ваш сайт виділитися з натовпу.

2. TWOGAMER – БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ WORDPRESS ТЕМА

TwoGamer є чистим і сучасним безкоштовні ігри WordPress Тема. Ця тема має ідеальний дизайн для сайту ігровий центр або рецензії на фільми з його планування і зовнішній вигляд виглядає як ігрова консоль, як ви вже граєте в гру. Ми скористалися чарівне поєднання кольорів, щоб створити цю тему WordPress. Немає коливань в TwoGamer-це кращий вибір для вас і вашого сайту.

3. VISCEROUS – БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАВАНТАЖУВАЛЬНИЙ НЕРУХОМОСТІ ШАБЛОН

Viscerous-це чистий і сучасний безкоштовний завантажувальний нерухомості шаблон для дизайну інтер’єру послуги, їдальня, дизайн екстер’єру, дизайн кухні, дизайн вітальні, спальня дизайн, дизайн житлових інтер’єрів, дизайн меблів, дизайн офісів, дизайн реклами, лікарні, Проектування, котедж, Архітектура, Підрядник, будівництво, будівля, будівництва та бізнесу. Viscerous чистий, мінімальний і елегантний дизайн, і найкраще підходить для різноманітних архітектурних і дизайн-студії інтер’єрів сайти, дизайн-бюро меблів, офіс архітектора або сучасним ремонтом команді з його очей ловити лінива завантаження ефектів і багато іншого.

4. TANGAK – БЕЗКОШТОВНИЙ ШРИФТ

Tangak безкоштовний шрифт ідеально підходить для рекламних цілей і реклами. Tangak приходить до Вас з великою літери, малі, цифри. Як ми бачимо вище, це шрифт зробить вашу фірмову символіку, логотип, заголовки, обкладинки у центрі уваги!

5. ОБОЖНЮВАТИ – БЕЗКОШТОВНИЙ БУТСТРАП ШАБЛОН МОДА

Обожнюю це сучасний і чистий безкоштовний Бутстрап шаблон мода. Ви можете використовувати цей шаблон для будь-якого типу веб-сайтів моди. Обожнюю розроблений з використанням HTML5 і CSS3. Вона сумісна для всіх веб-браузерів, смартфонів і планшетів. Він може бути легко налаштовані, як і будь-яка мода сайти категорії. Завантажити та насолоджуйтеся!

6. У JSR ДИЗАЙН БУДИНКУ – БЕЗКОШТОВНІ JOOMLA ШАБЛОН МЕБЛІ

У jsr будинок дизайн є чистим і великим безкоштовні Joomla меблі шаблон для інтер’єру, нерухомість сайт. Цей templare в повній мірі використовує всі останні на Joomla повністю сумісні. Чуйний макет підлаштовується під розмір пристрою, такого як настільний комп’ютер, смартфон або планшет. Призначений для роботи з усіма популярними браузерами: хром, Firefox, IE, Opera, Safari. Отримати його і спробувати використовувати прямо зараз!

7. STUDENTCHAT – БЕЗКОШТОВНИЙ WORDPRESS ТЕМА ОСВІТА

StudentChat-це сучасна і відмінна Безкоштовна Вордпресс Тема освіти. Ця тема була розроблена, щоб дозволити людям зробити освіту орієнтованим організаціям більш доступними. Побудувати веб-сайт, де ви можете поділитися документи і розміщувати новини про останні Гоман досягнення. Крім того, це безкоштовно WordPress тема повністю сумісна з woocommerce плагін, так що ви можете створити навіть інтернет-магазин з StudentChat.

8. ПРОСВІТІТЬ – БЕЗКОШТОВНИЙ БУТСТРАП ШАБЛОН ОСВІТА

Просвітіть-це безкоштовний Бутстрап шаблон навчання. Він може бути використаний для просування усіх видів освіти, пов’язаних з такими темами, як освітній веб, Навчальний центр, курси маточини, коледжу, Академії, університету, школи, дитсадка, онлайн-курси, заходи, навчальні курси, музична школа, Танцювальна академія, автошкола і багато іншого. Він повністю побудований в рамках bootstrap, HTML5, а також CSS3 і jQuery. Зробити це твоє тепер, використовуючи його, завантаживши його і, будь ласка, поділіться нею.

9. МЕГАСТАР – БЕЗКОШТОВНІ JOOMLA ШАБЛОН БІЗНЕС

Мегазірка-це чисте та відмінне безкоштовні Joomla бізнес шаблон. Цей шаблон підходить для будь-якого виду творчих людей, агентства, креативний бізнес, компанії. Ви можете налаштувати його дуже легко, щоб відповідати вашим потребам. Мегастар живиться спіраль 3, Pagebuilder 2 з користувацькими варп аддони. Завантажити та насолоджуйтеся!

10. АВТОМОБІЛЬНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ – БЕЗКОШТОВНІ ЗАВАНТАЖЕННЯ ТРАНСПОРТУ ШАБЛОН

Автомобільні вантажоперевезення-це чистий і сучасний безкоштовний завантажувальний транспортний шаблон для вашого торгівля, транспорт, продажу, автомобіля, прокат Категорія бізнес сайти. Цей сміливий чуйний веб-шаблон, створений з використанням HTML5, CSS3 і початкового завантаження Framework і стійкі в природі. Автомобільні вантажоперевезення відмінно підходять для пристроїв з дозволом екрану і крос-браузерну підтримку, і поставляється з чистою плоский шаблон дизайну сітки.

11. ZEPHAN – БЕЗКОШТОВНИЙ ШРИФТ ДИЗАЙН

Zephan чистий і відмінний безкоштовний шрифт, дизайн. Це виключно стильний, але стильний і ідеально підходить для широкого спектру проектів. Zephan буде великий, щоб ваш текст виглядав красиво. Цей шрифт підходить для вашого бренду, логотипу, заголовків, плакатів, одягу, упаковок, візиток, і багато іншого!

Оставить ответ