НОВІ ШАБЛОНИ В ЦІЙ ТИЖНІ (З 19 ГРУДНЯ ПО 23 ГРУДНЯ)

размещено в: Шаблоны Друпал | 0
НОВІ ШАБЛОНИ В ЦІЙ ТИЖНІ (З 19 ГРУДНЯ ПО 23 ГРУДНЯ)
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Привіт Друзі! Ви хочете мати сучасний і яскравий сайт? Ось кілька нових шаблонів в цьому тижні (з 19 грудня до 23-го грудня) для вас. Не соромтеся, скачати шаблон, який ви бачите краще!

1. ЛТ APPTUNE – БЕЗКОШТОВНІ МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ WORDPRESS ТЕМА

ЛТ Apptune є безкоштовні мобільні додатки WordPress Тема , використовуваних для мобільних додатків веб-сайтів. Це чудова тема для програми Розробник для просування і опишіть призначення його пов’язані програми. Тема має чистий інтерфейс з яскравими квітами, які роблять його дуже легко створити професійну сторінку для просування вашого мобільного додатка або інших видах програмного забезпечення. ЛТ Apptune підтримує повністю чуйний макети, щоб забезпечити ваш сайт відмінно виглядає на будь-який розмір екрану всіх мобільних пристроїв. Крім того, він поставляється з великою кількістю дуже корисних вбудованих функцій, таких як сильний короткий, перетягування вмісту макета, початкового завантаження CSS і гібрид бази готові, щоб допомогти вам легко налаштувати дизайн.

2. ЛТ СУСПІЛЬСТВО – ВІЛЬНА КОРПОРАЦІЯ WORDPRESS ТЕМА

ЛТ суспільстві є вільної Корпорацією WordPress Тема. Це велика тема, що використовуються для корпорації або сайти суспільстві для просування ключових повідомлень і розповісти людям про вашому суспільстві, і поширити їх. Тема оформлена дуже елегантно з сучасним дизайном, стильні і незвичайні кольори, які цілком підходять для Вашого бізнесу. Скачавши і встановивши цю професійну тему, Ви можете миттєво створити професійне присутність на вашому сайті. Тема WordPress суспільства спирається на міцну основу з повного завантаження до 100% чуйний макет (добре підходить для всіх мобільних пристроїв – смартфонів, планшетів і настільних комп’ютерів), підтримка перетягування вмісту макета, початкового завантаження CSS і гібрид бази.

3. У JSR СПА-ТЕРАПІЯ – СПА-ШАБЛОН ДЛЯ JOOMLA

У jsr Салон краси-це яскравий і сучасний шаблон для Joomla Спа урахуванням спа-салон, салон краси і будь-який вид косметичної продукції. Цей чуйний шаблон Joomla сайту дозволить виділитися з натовпу і дати ідеальний дизайн для сайту. Спробуйте це сьогодні!

4. У JSR ВЕСІЛЛЯ НАРЕЧЕНА – БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕСІЛЬНИЙ ШАБЛОН ДЛЯ JOOMLA

Маючи хороший дизайн для весільного сайту-це хороша ідея, вона дає гарний вираз для глядачів. Експертна група jsr весілля наречена-це сучасний і красивий безкоштовний Весільний шаблон для Joomla спеціально для весілля, компанії, бізнес-сайти. Спробуйте це сьогодні!

5. XMUSE – ВОРДПРЕСС ТЕМА

XMuse-це розкішний і чистий Вордпресс тему. Святкування цього чудового свята не може бути в порівнянні з іншою. Ось чому XMuse безкоштовно WordPress тема є дуже популярною серед користувачів WordPress. Ця тема повністю сумісна з останньою версією цього потужного система управління контентом і можуть бути завантажені безкоштовно, щоб почати свій свято як можна швидше.

6. У БЕЗПОСЕРЕДНІЙ БЛИЗЬКОСТІ – БЕЗКОШТОВНІ JOOMLA ШАБЛОН БІЗНЕС

У безпосередній близькості-це сучасні і чисті безкоштовні Joomla бізнес шаблон. Він добре підходить для агентства, фрілансер, малий або бізнес-сайти, особисті портфоліо і блогів. Цей шаблон призначений розкішно і ідеально підходить для вас. Побудувати будь-який тип сайту прямо зараз без клопоту!

7. TRAVELO – ВОРДПРЕСС ТЕМА ПОДОРОЖІ

Travelo-це чистий і сучасний WordPress на туристичні теми. Це креативний дизайн подорожі надихає на створення веб-сайту для агентства свят і туризму компанії після того, як ви подивіться на це ідеальне поєднання білого, помаранчевого і блакитного кольорів, що використовуються в якості основи. Це розкішно і ідеально підходить для вас.

8. НАВОРОЧЕНІ – ЗАВАНТАЖЕННЯ БІЗНЕС-ШАБЛОНІВ

Наворочені-це сучасний і великий завантаження бізнес-шаблонів ідеальний вибір для корпоративного сайту з-за своєї унікальної, простий дизайн ідеально підходить для Вашого бізнесу, адже його елегантний, чистий, сучасний вигляд, а також може бути використаний для портфоліо, фінанси, страхування, веб-сервіси, веб-агентство, права, промислового і веб-сайти компанії. Це розраховано з HTML5, CSS3 і bootstrap, щоб вивести чистий і чуйний шаблон. Завантажити і використовувати його!

9. КАФЕ-БАР – БЕЗКОШТОВНІ ЗАВАНТАЖЕННЯ ШАБЛОНУ ГОТЕЛЬ

Кава-бар-це чистий і сучасний безкоштовний завантажувальний готель Templatтобто Ви можете використовувати цей шаблон для будь-якого типу веб-сайтів, Пляжний готелі, ресторани, пляжні курорти, буфетах, пункти харчування. Це-шаблон, розроблений з використанням HTML5, CSS3 і сумісні по всіх веб-браузерів, смартфонів і планшетів. Натисніть і безкоштовно скачати!

10. ВІДПУСТКА – БЕЗКОШТОВНИЙ ШАБЛОН БУТСТРАП

Відпустка-це відмінний і сучасний безкоштовний Бутстрап шаблон для кращий веб-шаблонів для вашої поїздки, канікули, бронювання, готельний бізнес категорії сайти. Цей безкоштовний завантажувальний розроблена з використанням HTML5, CSS3 і bootstrap рамках оперативно реагувати в різних браузерах і на різних пристроях. Це абсолютна насолода для вас цей дивовижний відпустку. Завантажити та насолоджуйтеся!

11. ОЖИВАЮТЬ – БЕЗКОШТОВНИЙ ШРИФТ

Цей шрифт великий і яскравий безкоштовний шрифт. Оживати будуть чудово виглядати на багатьох дизайн-робота з сучасним і тимчасове настрій. Таким чином, він ідеально підходить для подій плакат, обкладинка книги, заголовки, одягу бренду і логотипу, а також. Завантажити та насолоджуйтеся!

12. СОКИРА КРИВИЗНИ – БЕЗКОШТОВНИЙ ШРИФТ ДИЗАЙН

Сокира кривизни-це шрифт для відображення тексту, який створюється з Кривої лінії. Цей шрифт чистий і яскравий безкоштовний шрифт конструкції можете використовувати його на одяг дизайн, плакат, заголовки та обкладинки альбомів, а також. Перевірте і насолоджуйтеся!

13. БЕЗКОШТОВНИЙ СНІГОВИК ВЕКТОР

Цей Вектор є чистим і сучасним вільний Вектор. Це Сніговик вектор, доступних для скачування. Перевірте і насолоджуйтеся!

Оставить ответ