НОВІ ШАБЛОНИ В ЦІЙ ТИЖНІ (З 28 ЛИСТОПАДА ПО 2 ГРУДНЯ)

размещено в: Шаблоны Друпал | 0
НОВІ ШАБЛОНИ В ЦІЙ ТИЖНІ (З 28 ЛИСТОПАДА ПО 2 ГРУДНЯ)
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Привіт Друзі! Перераховані нижче нові шаблони на цьому тижні (з 28 листопада по 2 грудня) ми зібрали. Прокрутіть вниз і перевірте їх. Ви можете завантажити будь зразок просто одним клацанням миші, якщо вам подобається. Не пропустіть!

1. БЕЙСБОЛ – БЕЗКОШТОВНІ СПОРТИВНІ ТЕМИ WORDPRESS

Бейсбол-це безкоштовні спортивні теми WordPress. Ця безкоштовна тема для WordPress містить прості функції редагування і адаптована для будь-яких завантажуваних матеріалів, тому зміст вашого сайту може бути різним – все, що ви віддаєте перевагу! Таким чином, завантажити і встановити жорстко відразу, щоб отримати найкраще для Вашого бізнесу і виразити в ньому все багатство, різноманітність та унікальність вашої творчості.

2. АНГЕЛ СПА – ПРИХЛОП КРАСИ ШАБЛОН

Ангел SPA-це чистий і сучасний завантажувач краси шаблон для краси, магазин, спа-сайті. Цей дизайн вийшов з використанням HTML5, CSS3 і bootstrap в кращих можливими способами. Цей шаблон допоможе вам створити привабливий і сучасний сайт, який не буде коштувати вам ні копійки. Завантажити і використовувати його!

3. ВАГА БРЕНДУ – БЕЗКОШТОВНИЙ WORDPRESS ТЕМА БІЗНЕС

Вага бренду-це безкоштовний WordPress бізнес Тема ідеально підходить для демонстрації ваших робіт, послуг і бренду. У комплекті з повністю чуйний дизайн і сумісна з усіма основними веб-браузерами і пристроями. Це 100% чуйний, чистий і стильний. Тема також поставляється з широким діапазоном різних макетів і варіацій віджета. Цей шаблон призначений розкішно і ідеально підходить для вас. Не пропустіть!

4. КОРЯВІ РУКИ – БЕЗКОШТОВНИЙ ШРИФТ

Коряві руки безкоштовний шрифт, який можна використовувати для логотипів, презентацій, заголовки. Крім того, шрифт є безкоштовним для особистого та комерційного використання! Це означає, що ви можете використовувати його на ваших особистих проектів, а також на клієнтських проектах!

5. ТВАРИННИЦЬКА ФЕРМА – БЕЗКОШТОВНІ ЗАВАНТАЖЕННЯ СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ШАБЛОН

Тваринницька Ферма-це сучасний і яскравий безкоштовний шаблон на bootstrap сільському господарстві для сільського господарства, сільське господарство, плантація, урожай рубриці бізнес-сайт. Цей багатосторінковий чуйний шаблону виробляється з кращим використанням HTML5, CSS3 і початкового завантаження Framework в поєднанні з jQuery плагіни. Це compatiple з усіма веб, мобільних і планшетних. Мають великий тиждень з цим сучасним і дивним шаблон!

6. МАС ОСВІТИ – БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ WORDPRESS ЇХ

МАС освіти є потужним чуйний освіти, коледж, Університет, школа преміум WordPress тема. Шаблон дуже потужний, але простий у використанні і налаштуванні, будь ти на Joomla/WordPress професіоналом або новачком. Його Безкоштовне навчання WordPress Тема побудована базі uikit & Варп рамках.

7. МАС ПІДПРИЄМСТВА – БЕЗКОШТОВНА WORDPRESS ШАБЛОН БІЗНЕС

МАС підприємство безкоштовно WordPress бізнес шаблон призначений для бізнес з чистого, професійний вигляд і простий у використанні шаблону. Він відмінно підходить для творчих людей, будь то ваше агентство, програма, бізнес. Даний шаблон розроблений з використанням розкішно, прекрасно і сумісна з усіма веб, мобільний телефон, планшет. Проведіть враження на Ваших потенційних клієнтів з цим дизайном шаблону!

8. МАС АМАРА – БЕЗКОШТОВНИЙ WORDPRESS КОРПОРАТИВНОГО ТЕМИ

Якщо ви маєте намір побудувати сторінку на Вордпресс платформі, вага Амара є ідеальним вибором для вас. МАС Амара-це сучасні і чисті безкоштовні WordPress корпоративного тема. Свіжий, новий, ідеально підходить для просування вашої роботи або вашого корпоративного, агентства, некомерційною, фрілансер або спільного бізнесу. Мають великий тиждень з це сучасний і дивовижний візерунок!

9. FUNMOVIE – ВОРДПРЕСС ФІЛЬМ ТЕМА

FunMovie це Вордпресс фільм тема для кіно виробництва. Ви можете також зібрати багато учасників будувати свій власний блог з-за цієї безкоштовної теми WordPress. Просто скачати FunMovie безкоштовно або отримати посилання на безкоштовну версію.

10. БЛАНКИ І MACBOOK – БЕЗКОШТОВНИЙ МАКЕТ

Бланки і Макбук безкоштовно макет відмінно підходить для демонстрації вашого сайту і фірмовий бланк дизайн у фото-реалістичний зовнішній вигляд. Доступно в форматі Photoshop з високою роздільною здатністю. Включати функцію Smart Object, щоб допомогти вам легко зробити свій власний дизайн.

Оставить ответ