Нові шаблони в цій тижня (з 9 січня по 13 січня)

размещено в: Шаблоны Друпал | 0
Нові шаблони в цій тижня (з 9 січня по 13 січня)
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Нижче представлені нові шаблони на цьому тижні (з 9 січня по 13 січня). Не пропустіть ці шаблони, якщо ви маєте намір побудувати свій унікальний сайт. У цьому списку, ви можете знайти найкрасивіші і професійні шаблони з демо і посилання для скачування у цьому списку. Це не дозволить вам розчаруватися!

1. ПІЦЕРІЯ – ПЕКАРНЯ БЕЗКОШТОВНІ ТЕМИ WORDPRESS

Піцерія-це чистий і сучасний безкоштовний WordPress Хлібобулочними Тема. Це WordPress тема збудована за новітніми технологіями і повністю відповідає вимогам користувачів для створення сайту і його дерев’яна конструкція з червоним робить ваші відвідувачі почували себе так само комфортно, як вони прийшли у ваше кафе.

2. ГРУПА МАЙНА – БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАВАНТАЖУВАЛЬНИЙ НЕРУХОМОСТІ ШАБЛОН

Майна групи є великий і сучасний безкоштовний Бутстрап шаблон нерухомого майна. Якщо ви знаходитесь в пошуку нерухомості шаблон, потім група маєтку є ідеальним вибором для вас, тому що вона призначена для агентів з нерухомості та компаній для залучення відвідувачів і потенційних клієнтів, щоб отримати доступ до нерухомості або ринку нерухомості. Цей універсальний і візуально елегантний дивно добре продуманою шаблон повністю побудований на рамках початкового завантаження, HTML5 та CSS3.

3. АВТОМОБІЛІ – БЕЗКОШТОВНІ JOOMLA ШАБЛОН АВТО

Автомобілі чисті і сучасні безкоштовні Joomla авто шаблон. Сучасний дизайн і яскраві кольори будуть залучати відвідувачів, щоб залишитися на вашому сайті довше і зробити дію – зареєструватися або залишити заявку на бронювання автомобіля. Шаблон сайту автомобілі підійдуть для бізнесу автомобіль компанії, створення сайту про автомобілі, прокат автомобілів веб-сайтів, компанія з прокату автомобілів послуги та інші автомобільні сайти.

4. РАШМОР – БЕЗКОШТОВНА МУЗИКА WORDPRESS ТЕМА

Музика-це настільки багатогранне мистецтво. Ви можете стати класичним композитором, сучасний автор пісень, відомий діджей і дуже талановита команда звукозапису. Все, що ви потребуєте правильно створеному сайті в сучасному світі. Ця безкоштовна музика WordPress Тема призначена для економії часу і побудувати цю веб-сторінку легко, тому що всі налаштування неприємностей описаний на панелі управління і готові приступити до роботи вже сьогодні.

5. СУНН ЛІНІЇ – БЕЗКОШТОВНИЙ ШРИФТ

ННДУ line-це яскравий і сучасний безкоштовний шрифт. Це доступно з прописні латинські букви, цифри і деякі символи. Це-шрифт, який доступний для особистого та комерційного використання, так що скачати зараз!

6. ALTOYS КУРСИВНИЙ ШРИФТ – БЕЗКОШТОВНИЙ ШРИФТ ДИЗАЙН

Altoys курсив безкоштовний шрифт, дизайн чудовий і фігуристих новий шрифт від Аліт дизайн. Altoys тут для широкого кола цілей. Як ми бачимо на превью, виглядає відмінно і ідеально підходить як брендинг, логотип, плакат, рекламний банер і багато іншого!

7. ВІКНО ДИСПЛЕЯ – БЕЗКОШТОВНИЙ МАКЕТ

Цей макет являє собою сучасний і чистий безкоштовний макет. Представити ваш дизайн логотипу, брендинг, типографіка, дизайн, орнамент та інші проекти, що ваш творчий розум коли-небудь хотіли! Цей макет дуже простий у використанні, так як він був створений в файл PSD зі смарт-об’єктом, який може допомогти вам працювати швидше.

8. ПОКЛИКАННЯ – БЕЗКОШТОВНІ ЗАВАНТАЖЕННЯ БІЗНЕС-ШАБЛОНІВ

Покликання-це чистий і сучасний безкоштовний Бутстрап шаблон для вашого корпоративного бізнес-сайту. Це Корпоративна технік-Fit призначений з використанням HTML5 і CSS3. Корпоративний веб-шаблон категорії Цнотливим і доброчесним і може бути личить для вашого сайту корпоративного бізнес-категорії. Це абсолютно чуйною і підходить за дозволом екрану і крос-браузер підтримує так само.

9. У JSR НОВИНИ ТЕНІСУ – ТЕНІС БЕЗКОШТОВНО JOOMLA ШАБЛОН

У jsr Новини тенісу-це новий і сучасний теніс безкоштовно Joomla шаблон для створення будь-якого очищення на Joomla сайти на тенісні сайти, спорт, бізнес, живлення від bootstrap для відображення гарний дизайн навіть в портативних пристроїв, таких як мобільні телефони та планшети. Цей шаблон призначений ідеально і розкішно для вас.

10. МЕГАСТАР – БЕЗКОШТОВНІ JOOMLA ШАБЛОН БІЗНЕС

Мегазірка-це чисте та відмінне безкоштовні Joomla бізнес шаблон. Цей шаблон підходить для будь-якого виду творчих людей, агентства, креативний бізнес, компанії. Ви можете налаштувати його дуже легко, щоб відповідати вашим потребам. Мегастар живиться спіраль 3, Pagebuilder 2 з користувацькими варп аддони. Завантажити та насолоджуйтеся!

Оставить ответ