Новий браузер від екс-глави Mozilla поділиться доходами від показу реклами

размещено в: Новости | 0
Новий браузер від екс-глави Mozilla поділиться доходами від показу реклами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Колишній генеральний директор Mozilla (розробника Firefox) Брендан Айк, якому довелося покинути свій пост в 2014 році через звинувачення в гомофобії, оголосив про запуск нового браузера, блокуючого за замовчуванням будь-яку рекламу. За словами Айка, реклама — це ахіллесова п’ята сучасного вебу. Вона нав’язлива, стежить за діями користувачів за допомогою cookie-файлів, прихованих пікселів, відбитків пальців, всім” і уповільнює роботу Інтернету.

Читайте також: Добірка: 5 кращих блокувальників реклами в браузері

В якості вирішення цієї проблеми екс-глава Mozilla запропонував Brave — новий браузер, який блокує будь-які банери і, що цікаво, замінює їх власними. Програма буде працювати “прямо з ‘коробки'”, позбавляючи користувачів від необхідності встановлювати такі утиліти, як Ghostery, Adblock Plus, Disconnect.me і додатково їх налаштовувати.

Оскільки всі інструменти, “ріжучі” дратівливу інтернет-рекламу і забезпечують приватність, вже вбудовані Brave, сайти будуть завантажуватися в 2-4 рази швидше, стверджує Айк. При цьому порожнечі, що утворюються в результаті блокування банерів, його стартап заповнить власними.

Читайте також: Добірка: кращі блокувальники реклами для iOS 9

Планується, що 55% виручки від показу альтернативної реклами отримають видавці, 15% — постачальники оголошень, ще 15% забере собі Brave, а решта 10-15% будуть перераховані користувачеві в якості винагороди за перегляд. Новий браузер, заснований на проекті Chromium з відкритим вихідним кодом, буде випущений на Windows і OS X, а також на мобільних платформах: Android і iOS. Реліз Brave запланований на цей рік.

Айк, який до призначення на роль глави Mozilla обіймав посаду технічного директора, був одним з ветеранів компанії. Він працював у ній ще до того, як вона виокремилась з Netspace Communications в середині 1990-х. Айк також є творцем популярного мови програмування JavaScript.

Джерело: Business Insider

Оставить ответ