Новий чіп Qualcomm заощадить зарядку “розумних” годин

размещено в: Новости | 0
Новий чіп Qualcomm заощадить зарядку “розумних” годин
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Qualcomm представила новий, ощадливий до акумулятора надеваемой електроніки процесор. Мікросхема здатна істотно продовжити “життя” смарт-годинах і фітнес-браслетам — як стверджує виробник, вона споживає на 25% менше енергії, ніж актуальні чіпи.

У багатьох сучасних Android-годинах встановлений процесор Qualcomm Snapdragon 400, який спочатку розроблявся для смартфонів і планшетів. Новинка — Snapdragon Wear 2100 — створювалася для “наручних” пристроїв з самого початку. Чіп, який компактніше попередників на 30%, що надіваються дозволить гаджетів не тільки працювати довше, але і стати тонше.

Поставки Wear 2100 виробникам вже почалися. Як повідомили в Qualcomm, новітній процесор погодилася застосувати компанія LG як мінімум в одному продукті, запланованому до релізу на цей рік.

Qualcomm також представила X16 — новий гігабітний LTE-модем для мобільних пристроїв, який дозволить завантажити фільм Full HD всього за кілька хвилин. Більш того, чіпсет буде здатний без затримок транслювати 360-градусне HD-відео віртуальної реальності. Дату виходу X16, втім, компанія не уточнила.

Джерело: The Next Web

Оставить ответ