Новий “дім” Apple зняли з повітря

размещено в: Новости | 0
Новий “дім” Apple зняли з повітря
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Кінорежисер Метью Робертс, використовуючи безпілотник DJI Phantom 3 Professional, відобразив процес зведення нової штаб-квартири Apple в Купертіно (штат Каліфорнія). Завершення будівництва кампусу, виглядає як величезна космічна тарілка з монолітного шматка скла, намічене на кінець 2016 року — початок 2017-го, і за аэросъемке складається враження, що Apple встигає вчасно.

 

Судячи з відео, робітники вже почали закладати сонячні панелі і вставляти вікна в зал для презентації нових i-продуктів. Також можна побачити, що паркування на 11 тисяч автомобілів, а також науково-дослідний центр майже завершені.

Читайте також: 40 років Apple: від гаража до космосу

Амбітний план створення “космічного” кампусу озвучив колишній гендиректор Apple Стів Джобс в червні 2011 року, за чотири місяці до своєї смерті. Як очікується, футуристичний кампус Apple займе загальну площу 260 тисяч квадратних метрів. На його території розташуються корпоративна аудиторія, що вміщає тисячу осіб, корпоративний фітнес-центр, кафе, лабораторії, підземна парковка, різні сходи та входи.

Головне, 4-поверхова кільцеподібне будівля буде зроблено з вигнутого скла, бетону і сталі, і зможе прийняти 14 200 співробітників. Нинішня штаб-квартира Apple на вулиці Infinite Loop вміщує до трьох тисяч осіб.

Будівництво нового “дому” Apple ведеться в обстановці суворої секретності. В жовтні 2013 року міська рада Купертіно одноголосно схвалив проект, проте з тих пір про нього майже нічого не було чутно. За даними Bloomberg Businessweek, Apple витратила на нову штаб-квартиру не менше 5 мільярдів доларів

Джерело: The Verge

Оставить ответ