Новий додаток Duolingo складе картки для запам’ятовування

размещено в: Новости | 0
Новий додаток Duolingo складе картки для запам’ятовування
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Duolingo, розробник одного з найпопулярніших додатків для самостійного вивчення іноземних мов, випустила нову програму для запам’ятовування інформації за допомогою карток. Tinycards дозволяє завчити що завгодно, не тільки слова — музичні ноти, назви планет, японські ієрогліфи, історичні факти і т. п.

У Tinycards використовуються ті ж алгоритми, що в додатку Duolingo, які адаптують контент в залежності від індивідуального прогресу. Ігрова механіка спрощує процес запам’ятовування: користувачі можуть розблокувати нові рівні і обмінюватися картками з друзями.

У програму вже завантажений набір готових карток — наприклад, страви іспанської кухні, назви країн Африки, імена грецьких богів і навіть покемонів. Крім того, Tinycards дозволяє створювати власні “колоди”, а також підписуватися на оновлення тематично карток, створених іншими користувачами.

Поки що Tinycards доступна тільки на “айфонах”. Дата релізу Android-версії невідома. У Duolingo пообіцяли, що програма буде залишатися “простий і безкоштовною”.

Джерело: Tinycards (iTunes)

Оставить ответ