Новий додаток Google допоможе спланувати подорож

размещено в: Новости | 0
Новий додаток Google допоможе спланувати подорож
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google тестує новий мобільний додаток, що дозволяє спланувати відпустку від початку до кінця. Програма Google Trips являє собою “розумного помічника, який самостійно вивчить кожен аспект поїздки і відобразить корисні пропозиції.

Вводити дані про подорож у програму не потрібно. Вона автоматично просканує листи Gmail на наявність електронного квитки, броні в готель і збереже їх для доступу в офлайні.

Google Trips містить кілька розділів, які допоможуть зорієнтуватися на місці: Reservations (“Бронювання”), Things to do (“Чим зайнятись”), Saved places (“Збережені місця”), Food & drink (“Їжа та напої”), Getting around (“Як дістатися”), and Need to know (“Важливо знати”). Розділ Things to do, наприклад, покаже список найбільш відвідуваних визначних пам’яток, а Getting around надасть розклад громадського транспорту.

Як повідомляє 9to5google, поки що додаток доступний тільки учасникам програми Local Guides (“Місцеві експерти”) — спільноти користувачів, які допомагають у вдосконаленні “Карт Google”, регулярно публікуючи коментарі та відповідаючи на запитання. Тим не менш, публічний реліз Google Trips запланований на найближчий час.

Джерело: 9to5google

Оставить ответ