Новий додаток захистить від переходу на Windows 10

размещено в: Новости | 0
Новий додаток захистить від переходу на Windows 10
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Стів Гібсон — автор популярної програми Shields UP! для перевірки захищеності комп’ютера від хакерських атак — випустив нову утиліту, завдяки якій користувачі Windows 7 або 8.1 зможуть уникнути автоматичного переходу на Windows 10. Нова програма Never10 блокує будь-які апдейти, пов’язані з “десяткою”.

Microsoft пропонує Windows 10 в якості безкоштовного оновлення до липня цього року, проте не всі користувачі прагнуть перейти на нову “операційну”. За словами Гібсона, частина користувачів цілком задоволена поточною версією Windows, і не має ні найменшого бажання переходити на Windows 10″.

В останні місяці політика Microsoft з перекладу користувачів на “десятку” стає все більш агресивною. Зокрема, компанія оголосила, що Windows 10 почне автоматично завантажуватися на комп’ютери з Windows 7 і 8 в якості “рекомендованого” апдейта. Нав’язливі дії Microsoft викликали безліч скарг, пов’язаних зі спробою комп’ютера, не питаючи явного дозволу, самостійно завантажити та встановити оновлення до Windows 10.

Never10 призначена для тих користувачів, які не бажають переходити на нову “операційну”. Програма працює у фоновому режимі, стежить за Windows Update (“Windows update”) і блокує будь-які апдейти, що мають відношення до Windows 10.

Для роботи Never10 потрібна особлива версія Windows Update (вийшла липні 2015 року) з функцією, що дозволяє відключити примусові оновлення. Якщо вона відсутня в системі, утиліта спочатку запропонує встановити потрібний софт через центр завантажень. Скачати Never10 можна за цим посиланням.

Джерело: PCWorld

Оставить ответ