Новий iPad виявився практично неремонтопридатних

размещено в: Новости | 0
Новий iPad виявився практично неремонтопридатних
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Фахівці iFixit препарували новітній планшет iPad, який компанія Apple офіційно представила трохи більше тижня тому.

Нагадаємо, що комп’ютер прийшов на зміну Air iPad 2. Новинка обладнана 9,7-дюймовим дисплеєм Retina з роздільною здатністю 2048 × 1536 пікселів, процесором А9 з 64-бітною архітектурою, флеш-модулем місткістю 32/128 Гбайт, 8-мегапіксельною камерою, фронтальною 1,2-мегапіксельною камерою FaceTime, датчиком Touch ID та ін. Ціна в Росії починається з 25 тис. рублів.

Відкриття, зроблене співробітниками iFixit, показало, що iPad в конструктивному плані схожий з планшетами iPad Air і Air iPad 2. Застосована акумуляторна батарея ємністю 32,9 Вт·год

Всередині новинки виявлені наступні компоненти: оперативна пам’ять Samsung K3RG1G10BM-BGCH 2 GB LPDDR4 RAM, флеш-модуль SK Hynix H23QEG8VG2ACR 32 GB NAND, NFC-контролер NXP 67V04 та ін.

В цілому ремонтопридатність iPad оцінена тільки в два бали з десяти (за шкалою iFixit). До плюсів конструкції фахівці віднесли те, що батарея не припаяна до основної плати, а дисплей може бути відносно просто демонтований після того, як знято фронтальна панель. У той же час будь-який ремонт сильно ускладнюється з-за величезної кількості міцного клеїть речовини, яка утримує практично всі компоненти.

Оставить ответ