Новий iPhone надійде в продаж 18 березня

размещено в: Новости | 0
Новий iPhone надійде в продаж 18 березня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Apple намітила старт продажів нових моделей смартфона iPhone і планшета iPad на 18 березня. Про це повідомляє з посиланням на власні (як правило, достовірно поінформовані) джерела видання 9to5mac.

Мова йде про так званому iPhone 5se – компактному смартфоні з 4-дюймовим екраном і більш сучасною, ніж у що вийшов в 2013 році iPhone 5s. Раніше в Мережі вже публікувалися знімки пристрою, який запозичує деякі елементи дизайну у iPhone 6.

Новий iPhone, як очікується, отримає 4-дюймовий екран того ж дозволу, що і в iPhone 5s, процесор і камери від iPhone 6, а комунікаційні чіпи – від iPhone 6s. Пристрій також оснастять чіпом NFC для підтримки платіжної функції Apple Pay і функцією “ожилих фото” Live Photos. Правда, сенсорами, що вимірюють силу натискання на екран, як в iPhone 6s, новинка оснащена не буде.

Пристрій займе місце iPhone 5s у лінійці Apple і буде продаватися за такою ж ціною. В офіційному інтернет-магазині Apple iPhone 5s продається зараз за 36 990 рублів за 16-гігабайтну і 40 990 рублів за 32-гігабайтну модель.

Крім iPhone 5se (за іншою версією, смартфон назвуть iPhone 6c), в продаж 18 березня також надійдуть нові планшети iPad Air 3. Пристрої з 9,7-дюймовим дисплеєм отримають смарт-коннектор для опціональних аксесуарів, як у iPad Pro, а також вдосконалену аудіосистему з чотирма динаміками по кутах корпусу. Не виключено також, що у планшета з’явиться більш досконала камера зі спалахом.

Нагадаємо, анонс новинок, як передбачається, відбудеться 15 березня. Початок продажів нових смартфонів і планшетів всього через кілька днів після презентації – нове слово в бізнес-тактики Apple. Раніше компанія, як правило, збирала пару тижнів попередні замовлення, і лише потім починала продаж нових iPhone і iPad.

Джерело: 9to5mac.com

Оставить ответ