Новий офіс в Індії допоможе Apple поліпшити онлайн-карти

размещено в: Новости | 0
Новий офіс в Індії допоможе Apple поліпшити онлайн-карти
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple оголосила про відкриття в індійському місті Хайдарабад офісу, першочергове завдання якого входитиме доопрацювання програми “Карти”. Новий центр розробки, який дозволить створити в країні 4 тисячі робочих місць, обійшовся i-виробнику в 25 мільйонів доларів.

Запуск власних онлайн-карт Apple, що дебютували на iOS 6 в 2012 році, був пов’язаний невдачами. Вже в день релізу у них знайшли масу недоліків: покрокова навігація працювала некоректно, на картах часто були вказані застарілі назви, також були присутні численні фактичні та технічні помилки. За недопрацювання карт гендиректора Apple Тіму Куку довелося вибачатися особисто.

У минулому році в Apple заявили, що програма Apple Maps обслуговує понад 5 мільярдів запитів на тиждень, а користуються їй у 3,5 рази частіше, ніж “наступне лідируюче додаток карт” (малися на увазі “Карти Google”). Тим не менш, картах Apple не вистачає багатьох функцій сервісу інтернет-пошукача, а користуються ними, якщо не брати в розрахунок i-пристрої, набагато рідше.

“Apple прагне до створення кращих продуктів і сервісів у світі, і ми дуже раді відкрити новий офіс в Хайдарабад, який буде зосереджений на розробці ‘Карт'” — сказав Кук. Топ-менеджер назал індійських інженерів “неймовірно талановитими”, пообіцявши розширити співпрацю з місцевими університетами та іншими установами.

Джерело: The Verge

Оставить ответ