Новий штучний інтелект Facebook розуміє сенс постів

размещено в: Новости | 0
Новий штучний інтелект Facebook розуміє сенс постів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Facebook розробила нову систему штучного інтелекту — DeepText AI, яка здатна визначати зміст тексту не гірше людини. За статистикою, в соцмережі щохвилини публікується понад 400 тисяч записів і 125 тисяч коментарів. На те, щоб “майже з людської точністю” зрозуміти контекст написаного в тисячі постів на 20 мовах, у DeepText піде всього секунда.

“Щоб наблизитися до того, як текст сприймають люди, нам потрібно навчити комп’ютер таким поняттям, як сленг і лексична багатозначність. Наприклад, якщо хто-небудь напише “я люблю ожину”, це значить, фрукт або пристрій?” — сказали інженери Facebook. Нова система ШІ здатна розуміти жаргонную мова і двозначні значення слів.

Читайте також: Питання і відповіді: хто і навіщо готує революцію ботів”

Так, якщо соцмережа зможе зрозуміти, про що написав користувач оновлення статусу, вона зможе показати пост тим друзям, яким ця тема цікава. Або якщо Facebook побачить різницю між “Я тільки що вийшов з таксі” і “Мене треба підвезти”, вона зможе запропонує користувачеві викликати Über. Крім того, DeepText допоможе розпізнавати і видаляти з повідомлень обсценную лексику.

Першою нову систему ІІ застосують в месенджері Facebook. Компанія вже почала попереджати користувачів, що вона сканує вміст особистих повідомлень в цілях надання їм кращого сервісу.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ