Новини компанії – 6 інструментів з прибутковістю в 10 разів вище, ніж по EURUSD!

размещено в: Новости | 0
Новини компанії – 6 інструментів з прибутковістю в 10 разів вище, ніж по EURUSD!
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Шановні трейдери!

Ми підвели підсумки торгівлі наших трейдерів в червні. Ознайомтеся із звітом FreshForex про кращих торгових угодах і найцікавіших інструментах і встановлюйте свої власні рекорди!

Результати клієнтів

$5 429 – найбільш прибуткова операція червня! Це була довга операція по EURUSD об’ємом 10 лотів, ордер був ринку менше доби.
668% – максимальний приріст коштів за місяць, клієнт досяг такого приросту на торгівлі мажорними валютними парами.
1989 угод за місяць здійснив самий активний клієнт, торгівля велася без використання радників по GBPUSD!
$142 733 – кращий торговельний результат червня! Клієнт торгував мажорних парам і крос-курсів.
63% від загальної кількості вчинених за місяць угод виявилися прибутковими.
60% клієнтів з депозитами понад $10 000 закінчили місяць з прибутком.

Найцікавіші інструменти

Найпопулярніша пара EURUSD принесла б всього лише $385 за операцію об’ємом 4.28 лота. За яким інструментам прибуток була б більш ніж в 10 разів вище?

USDZAR і EURZAR – економіка ПАР відчуває труднощі, валюта країни в останні місяці демонструє сильне зниження котирувань. На цьому можна непогано заробити: у червні за одну операцію BUY по USDZAR об’ємом 5 лотів можна було заробити $38 095, а за угоду BUY по EURZAR об’ємом 4.28 лотів – $37 666.

BTCUSD – биткоин демонструє високу волатильність і дозволяє отримати високий дохід всього за кілька хвилин. За угоду SELL за BTCUSD об’ємом 17.20 лотів можна було заробити $29 539.

#WTI – Дональд Трамп обіцяє проблеми Ірану, що штовхає вгору котирування нафти WTI. Іран, у свою чергу, готовий перекрити постачання чорного золота з Ормузської протоки восени. Поки політики сваряться, нафта демонструє сильний висхідний тренд! Потенційна прибуток за угоду BUY по WTI об’ємом 3.40 лота склала б $22 087.

XAUUSD і XAGUSD – валютні пари ідеально відпрацювали сигнали індикатора ADX в перший літній місяць! Прихильники технічного аналізу обов’язково повинні включити в свою торгівлю дані інструменти. У червні за одну операцію SELL по XAUUSD об’ємом 2 лоти можна було заробити $9 138, а за угоду SELL за XAGUSD об’ємом 3.11 лота – $5 124.

*Прибуток по всіх інструментах розрахована для угоди з заставою $1 000

Детальніше дізнатися про волатильних торгових інструментах і підібрати найбільш підходящі для торгівлі, ви завжди можете, подивившись нашу карту прибутковості ринку!

Оставить ответ