Новини компанії – Приручити тренд з нашою картою прибутковості

размещено в: Новости | 0
Новини компанії – Приручити тренд з нашою картою прибутковості
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Дорогі клієнти!

Травень радує нас не лише погодою, але і можливостями для заробітку на фінансових ринках.

У зв’язку з цим ми нагадуємо вам про кращому інструмент для швидкого аналізу ринку — Карті прибутковості.

Давайте розглянемо на практиці, як використовувати її максимально ефективно:

1. Курс турецької ліри і мексиканського песо по відношенню до долара США значно впав. На індикаторі видна чітка інфляція даних валют з початку травня. У терміналі можна ознайомитися з ситуацією і побачити на графіках підтвердження цієї тенденції. Доходи населення цих країн постраждали, але в той же час це вдалий момент для заробітку на стійкої тенденції.

2. Нафта марки Brent на коні і показує впевнене зростання — бики здобувають перемогу. На графіках в терміналі виразна видно та ж тенденція вже другий місяць поспіль, а глобальний тренд зростання сформувався ще в середині минулого року. Зараз підходящий момент для покупки, поки тенденція не змінилася!

3. Висновки про правильне рішення щодо EURUSD можна зробити самостійно, досить поглянути на індикатор і перевірити ситуацію на графіках в торговому терміналі

 

 

Звичайно, сформована відображена на нашій карті тенденція не є 100% гарантом успіху, ринок часто змінюється. До того ж потрібно уважно оцінити навантаження на депозит, правильно розрахувати і виставити стоп-лосс і тейк-профіт.

Однак ми впевнені: щоб скористатися коливаннями на ринку на свою користь, досить вивчити ситуацію на ринку з допомогою нашої карти прибутковості. Пам’ятайте — trend is your friend, і розумна торгівля в мінливої ситуації обов’язково принесе дохід, а ось торгівля під флеті може надовго позбавити вас прибутку.

 

Оставить ответ