Новосибірця оштрафували за порушення повітряного простору квадрокоптером

размещено в: Новости | 0
Новосибірця оштрафували за порушення повітряного простору квадрокоптером
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У Новосибірську місцевого жителя оштрафували за запуск квадрокоптера над Бугринским мостом в липні цього року. Згідно з постановою новосибірського транспортного прокурора власник квадрокоптера був визнаний винним в порушенні правил використання повітряного простору і оштрафований на три тисячі рублів.

“Зазначене повітряний простір віднесено до класу “С” (зона входить в схему заходу на посадку повітряних суден аеропорту Толмачево), і його використання має виключно дозвільний порядок”, — наводить “Інтерфакс” текст повідомлення Західно-Сибірської транспортної прокуратури.

Винуватець запустив радіокерований безпілотний квадрокоптер на висоту близько 300 метрів над Бугринским мостом. Відео запуску він виклав на сайті www.youtube.com і на його особистій сторінці сайту соціальної мережі “ВКонтакте”. При цьому в прокуратурі зазначили, що новосибірець не отримував відповідного дозволу на політ і не мав аеронавігаційної та метеорологічної інформації, чим поставив під загрозу безпеку руху повітряних суден.

“Рішенням Кіровського районного суду Новосибірська, залишеним без зміни судовою колегією у цивільних справах Новосибірського обласного суду власнику квадрокоптера заборонено виконувати польоти на літальних апаратах усіх типів у повітряному просторі класу А, С, G без одержання дозволу органу обслуговування повітряного руху та направлення йому плану (графіка) польотів”, — йдеться у повідомленні.

Тим часом, для припинення незаконних спроб запустити безпілотні літальні апарати (БПЛА) США ухвалили рішення зобов’язати всіх власників реєструвати свої дрони. Правила стосуються всіх громадян США у віці 13 років і старше. Після реєстрації ентузіасти отримають ідентифікаційний номер FAA, який вони зобов’язані прикріпити до будь-якого БПЛА, весящему від 250 грамів до 25 кілограмів.

Джерело: “Інтерфакс”

Оставить ответ