Нову операційну систему Apple відкрили всім бажаючим

размещено в: Новости | 0
Нову операційну систему Apple відкрили всім бажаючим
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple випустила першу публічну бета-версію операційної системи iOS 10, яка офіційно побачить світ восени. На відміну від ранніх попередніх збірок, які були доступні тільки розробникам, нову тестову версію “десятки” може встановити будь-який власник iPhone, iPad або iPod.

Читайте також: Майбутнє “айфонів”: що нового в iOS 10

Перша публічна бета-версія iOS 10 (Public Beta 1) носить той же “складальний” номер (14A5297c), що iOS 10 Developer Beta 2 для розробників. Ті користувачі, які бажають почати знайомитися з “десяткою” вже зараз, повинні приєднатися до програми бета-тестування Apple. Зробити це можна за цим посиланням.

Читайте також: iOS 10 і macOS: про що промовчала Apple

iOS 10, черговий великий реліз для i-пристроїв, був показаний на конференції WWDC 2016 в червні. “Десятка” привносить більш функціональний екран блокування та оповіщення, робить помічницю Siri доступною всередині сторонніх додатків, полегшує пошук медіаконтенту, а також розширює функції дуже багатьох системних програм, включаючи месенджер iMessage.

Фінальний реліз мобільної і настільної версії “операціонок” Apple (macOS) запланований на осінь. Швидше за все, новинки відкриють для завантаження у вересні—жовтні.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ