Обійти пароль на iPhone 6s можна за допомогою Siri і 3D Touch

размещено в: Новости | 0
Обійти пароль на iPhone 6s можна за допомогою Siri і 3D Touch
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У iOS знайшли лазівку, яка дозволяє обійти захист паролем і отримати доступ до контактів та фотографій, що зберігаються на заблокованому “айфоні”. Як повідомляє сайт 9to5mac, схильні до вразливості моделі iPhone 6S/6S Plus, працюють навіть на самій останній версії операційної системи — 9.3.1.

Трюк задіює функцію “посиленого” натискання 3D Touch і Siri, а суть його полягає в наступному. Зловмисник взявши в руки захищений паролем iPhone, спочатку викликає голосову помічницю і просить виконати пошук по Twitter (наприклад, “Знайди в Twitter @yahoo.com”). Його мета — знайти твіт, що містить будь дійсну адресу електронної пошти.

 

Далі хакер, з зусиллям натиснувши на посилання відкриває контекстне меню 3D Touch, вибирає пункт “Створити новий контакт” — “Додати фотографію” і отримує повний доступ розділу “Фото” на iOS-пристрої. Пункт “Доповнити контакт” дозволяє йому переглянути всю адресну книгу “айфона”.

Поки Apple не випустить “латочку”, найпростіше рішення для захисту — заборонити доступ до певних функцій пристрою на заблокованому екрані. Якщо у вас iPhone 6S і 6S Plus, зайдіть в “Налаштування” — “Конфіденційність” — “Фотографії” і зніміть перемикач з Siri (ви побачите його тільки в тому випадку, якщо вже дозволили помічниці доступ до фотографій).

Якщо ви також хочете заборонити перегляд контактів, доступ до Siri з заблокованого екрану доведеться взагалі відключити. Це можна зробити в “Настроках” — “Touch ID і пароль.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ