Обсяг ринку систем штучного інтелекту зросте в 2017 році на 60%

размещено в: Новости | 0
Обсяг ринку систем штучного інтелекту зросте в 2017 році на 60%
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія International Data Corporation (IDC) зробила прогноз по світовому ринку когнітивних систем та технологій штучного інтелекту.

За оцінками, обсяг відповідної галузі у минулому році в грошовому вираженні склав приблизно $7,9 млрд. 2017-го, як очікується, ринок досягне об’єму в $12,5 млрд. Це буде відповідати зростанню на 59,3 % порівняно з 2016-м.

Аналітики вважають, що середньорічний темп росту в складних відсотках (CAGR) до кінця поточного десятиліття виявиться на рівні 54,4 %. В результаті, у 2020 році обсяг галузі перевищить $46 млрд.

На сьогоднішній день штучний інтелект є найважливішою сферою досліджень IT-галузі. Електронний розум, зокрема, допоможе аналізувати величезні обсяги даних, які будуть генеруватися пристроями Інтернету речей. За оцінками експертів, до 2020 року в світі буде працювати понад 50 млрд машин і приладів, здатних підключатися до Мережі і обмінюватися інформацією між собою.

Рішення на базі штучного інтелекту вже застосовуються в повсякденному житті. На їх основі, наприклад, працюють системи розпізнавання людської мови, визначення облич на фотографіях і виявлення шахрайських дій. А вже найближчим часом з’явиться нове покоління систем на базі електронного розуму, вирішують складні завдання в різних сферах.

Оставить ответ