Oculus Rift: що у них всередині

размещено в: Новости | 0
Oculus Rift: що у них всередині
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Ремонтники з iFixit розібрали споживчу модель окулярів віртуальної реальності Oculus Rift, що вийшла в продаж на цьому тижні, та оцінили її ремонтопридатність. Пробратися всередину VR-гаджета, який знаходився в розробці більше чотирьох років, виявилося легко: для цього досить мати плоску викрутку і пластиковий важіль.

Єдиним серйозним перешкодою, що зустрівся на шляху умільців, стало безліч стрічкових кабелів, які легко пошкодити. Як з’ясувалося, Oculus внесла масу удосконалень: на відміну від версії для розробників, споживча модель VR-окулярів дуже легка, “неймовірно зручна” і володіє вбудованими навушниками, які забезпечують максимальне занурення у віртуальне середовище.

Прототип DK2, нагадали експерти, комплектувався однієї РК-панеллю 1080р — точної такий же, як у Samsung Galaxy Note 3. Нова ж модель оснащується двома OLED-екранами (діагональ — 90 міліметрів, 456 пікселів на дюйм), які кріпляться прямо до лінз. Вони володіють більш високою щільністю, ніж дисплей iPhone 6S Plus (401 точка на дюйм), але нижче, ніж Galaxy S7 (576 ppi).

При цьому оці помітні окремі пікселі — це особливість оптичних лінз Fresnel, крізь які користувач дивиться на екрани, сказали в iFixit. Всередині очок був знайдені конвертер Toshiba 4K HDMI на MIP Dual-DSI, контролер USB 3.0 від Cypress, 32-розрядний мікроконтролер ARM Cortex-M0 виробництва ST Microelectronics, а також флеш-пам’ять Winbond на 64 мегабайта.

У iFixit присвоїли Rift рейтинг в 7 балів з 10 по шкалі ремонтопридатності (чим вище — тим легше полагодити). Умільці змогли без особливих зусиль демонтувати динаміки на пружинних з’єднувачах, накладку на особу, яка тримається на пластикових затисках, а також проводи. У той же час з’ясувалося, що зняти ремінець для голови, не розрізаючи тканина, неможливо, а відкріпити лінзи, екрани і материнську плату дуже складно з-за тонких стрічкових кабелів.

Джерело: iFixit

Оставить ответ