“Однокласникам” виповнюється 10 років

размещено в: Новости | 0
“Однокласникам” виповнюється 10 років
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Соціальна мережа “Однокласники” в суботу відсвяткує десятий день народження. Сайтом, розпочав роботу 26 березня 2006 року, сьогодні користуються більше 51 мільйона осіб на добу.

“Однокласники сьогодні – це розважальна соцмережа з розвиненій сервісній платформою і увагою до контенту. Останній рік пройшов під знаком нових продуктів і форматів роботи, однозначно ставши одним з найбільш новаторських”, — сказав керівник проекту Антон Федчин, пообіцявши надалі розвивати групи, зробити ставку на контент і присутність ЗМІ в соцмережі.

У 2007 році в “Однокласниках” було зареєстровано мільйон акаунтів, а вже через рік аудиторія сервісу зросла в десять разів. У 2010-му сервіс увійшов до складу інтернет-холдингу Mail.Ru Group. В цьому році соцмережа стала другим за популярністю в Рунеті видеоресурсом (за даними comScore), впровадила функцію грошових переказів між користувачами, а також інтегрувалася з Instagram.

Сьогодні користувачі “Однокласників” щодня завантажують 18,3 мільйона нових фотографій, ставлять 180 мільйонів відміток “Клас”, запускають 300 мільйонів відеороликів і відправляють 300 мільйонів повідомлень. За власною статистикою соцмережі, в середньому користувачі проводять на сайті 41 хвилину на день.

Читайте також: Twitter святкує 10-річний ювілей

Кілька днів тому 10-річний ювілей відсвяткував Twitter. Офіційною датою запуску сервісу мікроблогів вважається 21 березня 2006 року — на цей день була опублікована перша запис, який залишив один із засновників компанії Джек Дорсі: just setting up my twttr (“просто налаштовую свій твттр”). На сьогоднішній день Twitter активно користуються 320 мільйонів чоловік в місяць. Щодня вони відправляють близько 500 мільйонів повідомлень, а кожен код — приблизно 200 мільярдів.

Джерело: прес-служба “Однокласників”

Оставить ответ