“Однокласники” випустили свій мессенджер

размещено в: Новости | 0
“Однокласники” випустили свій мессенджер
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Соціальна мережа “Однокласники” випустила власний мобільний додаток для миттєвого обміну повідомленнями. “ОК Повідомлення” доступні російською, англійською, узбецькою і таджицькою мовами. Програма безкоштовна і не містить реклами.

Як повідомили Вістям.Hi-tech в прес-службі компанії, “ОК Повідомлення” знаходяться на стадії тестування, тому додаток користувачі можуть завантажити лише з деяких країн. Його Android-версія доступна в Узбекистані, Киргизії, Таджикистані, Туркменії та Болгарії, а iOS-клієнт — тільки в Узбекистані. У Росії завантажити новинку поки що не можна.

“ОК Повідомлення” підтримують чати як один на один, так і групові бесіди, дозволяють обмінюватися фото, відео, аудіозаписами, анімованими GIF-зображеннями. Спілкуватися можна як з друзями з “Однокласників”, так і запрошувати в чати людей зі списку контактів в мобільному телефоні.

“‘ОК Повідомлення’ орієнтований для роботи в мобільних мережах, більшість функцій працюють без підключення до інтернету, кімнати все листування і медіа, а повідомлення, написані без доступу до мережі, відправляються автоматично”, — сказали в прес-службі.

Місяці тому “Однокласники” відсвяткували 10-річний ювілей. Сайтом, розпочав роботу 26 березня 2006 року, сьогодні користуються більше 51 мільйона осіб на добу. У 2007 році в “Однокласниках” було зареєстровано мільйон акаунтів, а вже через рік аудиторія сервісу зросла в десять разів.

У 2010-му сервіс увійшов до складу інтернет-холдингу Mail.Ru Group. В цьому році соцмережа стала другим за популярністю в Рунеті видеоресурсом (за даними comScore), впровадила функцію грошових переказів між користувачами, а також інтегрувалася з Instagram.

Джерело: прес-служба “Однокласників”

Оставить ответ