“Однокласники” запускають власний мессенджер

размещено в: Новости | 0
“Однокласники” запускають власний мессенджер
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Власний мессенджер “ОК повідомлення” запускає в Росії належить Mail.ru Group соцмережу “Однокласники”. Додаток стане доступно для безкоштовного скачування користувачам операційних систем iOS і Android, реклами у ньому не буде. Програма з квітня тестувалася в деяких країнах Середньої Азії і в Болгарії.

З допомогою “ОК повідомлень” користувачі зможуть обмінюватися повідомленнями, фотографіями, відео, аудиосообщениями і GIF-анімацією. Також у програмі буде доступна функція безкоштовної відправки стікерів.

Додаток може функціонувати самостійно, тобто заводити аккаунт “Однокласників” для його використання буде не обов’язково. Для спілкування будуть доступні друзі з соцмережі “Однокласники”, контакти з телефонної книги, і інші зареєстровані в месенджері абоненти. За словами представників “Однокласників”, співробітники компанії розробляли програму протягом року.

У Facebook також є свій месенджер для надсилання повідомлень через який користувачам необов’язково бути зареєстрованими в основній мережі. Про плани запустити власний мессенджер повідомляла і соцмережа “Вконтакте”.

Читайте також: Додаток Polaroid Swing оживляє знімки при нахилі смартфона

За даними TNS Mobile Index на травень 2016 року, найпопулярнішим мобільним додатком серед месенджерів був WhatsApp з щомісячною аудиторією в Росії в 9,3 мільйона чоловік, за яким слід Viber з 8 мільйонами користувачів.

Оставить ответ