“Однорукая” клавіатура Microsoft вийшла на iOS

размещено в: Новости | 0
“Однорукая” клавіатура Microsoft вийшла на iOS
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft перенесла на “айфони” клавіатуру Word Flow, яка дозволяє вводити текст свайпамі, не відриваючи палець від екрану. Головна відмінна риса програми — наявність спеціальної функції, що дозволяє швидко друкувати на ходу, тримаючи пристрій однією рукою.

Перейшовши в “арочний” режим (Arc mode), користувачі можуть ковзати пальцем по віялоподібної клавіатурі, не відриваючи його від екрана, так і просто друкувати на ходу. Кнопки розташовані під кутом так, щоб їх було простіше натискати, утримуючи “айфон” однією рукою.

За винятком “однорукого” режиму, Word Flow майже ідентична версії для “винфонов”. Користувачі можуть швидко вводити слова, пропоновані програмою, вставляти емодзі і набирати текст свайпамі. Поки що клавіатура доступна тільки з англійською розкладкою.

Word Flow, вперше з’явилася в Windows Phone 8.1, — одна з найбільш вдалих мобільних розробок Microsoft. У 2014 році вона увійшла в Книгу рекордів Гіннесса, коли один з користувачів встановив світовий рекорд, набравши наступний текст всього за 18,44 секунди: The razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack a human.

Джерело: Word Flow (iTunes)

Оставить ответ