Офіційно: iPhone росіян перетворяться в банківські картки цієї осені

размещено в: Новости | 0
Офіційно: iPhone росіян перетворяться в банківські картки цієї осені
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple збирається цієї осені запустити в Росії платіжну функцію Apple Pay. За словами Дженніфер Бейлі, віце-президента Apple з Apple Pay, в компанії впевнені, головні особливості цієї функції, що вже працює в декількох країнах світу – безпеку, конфіденційність і зручність.

Щоб здійснити платіж через Apple Pay досить просто піднести iPhone (моделі iPhone 5 і старше) до терміналу та підтвердити платіж, доторкнувшись до кнопки “Додому”. Те ж можна зробити зі смарт-годинами Apple Watch.

Вся інформація, пов’язана з Apple Pay, шифрується. При додаванні кредитної або дебетової карти у систему сам номер картки не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість нього використовується унікальний номер облікового запису, за допомогою якого генерується одноразовий число – “маркер” – для кожної транзакції. Таким чином продавцю не передається ні номер карти, ні PIN-код — тільки одноразовий номер платежу і “динамічний код безпеки”.

Читайте також: Visa та MasterCard готують грунт для запуску ApplePay в Росії

Система Apple Pay працює в 9 країнах: США, Великобританії, Канаді, Австралії, Китаї, Сінгапурі, Швейцарії, Франції та Японії. У них є більше 11 мільйонів точок продажу з підтримкою безконтактної оплати. Планується, що цієї осені Apple Pay почне працювати і в інтернет-магазинах.

Джерело: Прес-реліз

Оставить ответ