Офіційно: Samsung відкликає Galaxy Note 7 з-за вибухають батарей

размещено в: Новости | 0
Офіційно: Samsung відкликає Galaxy Note 7 з-за вибухають батарей
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Samsung, як і очікувалося, офіційно оголосила про відкликання всіх смартфонів Galaxy Note 7, проданих до теперішнього моменту. Причина — підвищений ризик вибуху або займання батареї. Всі покупці отримають нові, безпечні апарати натомість відкликаються.

“Samsung завжди прагне випускати продукти найвищої якості, і ми вкрай серйозно ставиться до кожного повідомленням наших покупців про інциденти. Внаслідок нещодавно з’явилися повідомлень, пов’язаних з Galaxy Note7, ми провели ретельне розслідування і виявили проблему в батарейному клітинці.

До теперішнього моменту (за даними на 1 вересня) було 35 випадків по всьому світу, і ми спільно з нашими постачальниками проводимо ретельне дослідження, щоб ідентифікувати порушені [проблемою] батареї на ринку. Однак, оскільки безпека наших клієнтів є для Samsung абсолютним пріоритетом, ми припинили продажі Galaxy Note7, – повідомляється на офіційному сайті корейської компанії. – Тим, хто вже має Galaxy Note7 на руках, ми добровільно замінимо їх поточний пристрій на нове в найближчі тижні” .

Деякі стільникові оператори, які вже продавали недавно з’явилася на ряді ринків новинку, оголосили про готовність прийняти смартфони назад, повністю відшкодувавши їх вартість. Як повідомляє Forbes, деяким покупцям дзвонять з магазинів і просять, вимкнувши апарат, повернути його.

Продажі флагманського смартфона Samsung Galaxy Note7 з великим 5,7-дюймовим вигнутим екраном і цифровим пером S-Pen стартували в США 19 серпня. Преса та експерти прийняла новинку вкрай позитивно, назвавши лexibv смартфоном, який Samsung коли-небудь випускала. З головними спостереженнями незалежних оглядачів з провідних світових видань, що стосуються Note7, можна ознайомитись, натиснувши на банер:

Джерела: Samsung, Forbes

Оставить ответ