Огляд бездротової Bluetooth-гарнітури Philips SHB9250

размещено в: Новости | 0
Огляд бездротової Bluetooth-гарнітури Philips SHB9250
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Бездротова гарнітура Philips SHB9250 – приємне по звуку, дизайну і матеріалів, і трохи менш приємне за ціною пристрій – тільки-тільки з’явилася на російському ринку. Огляд навушників підготували Вести.Hi-tech.

Технічні характеристики

 • Тип навушників: накладні
 • Частотний діапазон: 8 – 23 500 Гц
 • Опір: 32 Ом
 • Максимальна вхідна потужність: 40 мВт
 • Діаметр випромінювача: 40 мм
 • Чутливість: 106 дБ
 • Версія Bluetooth: 4.0
 • Профілі Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
 • Радіус дії: 10 м
 • Час автономної роботи: 16 ч
 • В комплекті: гарнітура, звуковий кабель 1,2 м, USB-microUSB кабель для підзарядки
 • Ціна на момент написання огляду: 8 990 рублів

 

Philips SHB9250 – накладні навушники, вони не охоплюють вухо цілком. Такий розумний компроміс для тих, хто хоче отримати більш високу якість звуку, ніж у «затычках», але при цьому не хоче носити на голові величезні (і більш важкі) «чашки» повнорозмірних навушників.

Розробляючи цю гарнітуру, Philips явно хотіли максимально знизити собівартість, при цьому створивши враження преміального пристрою і не пожертвувавши якістю звуку. Скажімо, пластик, з якого виготовлені чашки і кнопки, не особливо відрізняється від використовуваного в зовсім недорогих моделях, зазори між кнопками і корпусом досить великі. Зате зовні чашки гарнітури покриті дуже приємною на дотик екошкірою, нею ж повністю обгорнуте наголов’я. На жаль, до шкіри на чашках моментально починає приставати пил, причому прибрати її не так-то легко.

Додають «преміальності» невеликі металеві вставки в місцях, де динаміки навушників кріпляться до наголов’я. Ще одна важлива деталь: механізм регулювання розміру наголів’я реалізований просто відмінно – зовсім не тугий, але чітко фіксується, при підстроюванні чутні тихі клацання. В результаті пристрій відчувається дорогим і якісним.

Дискусії про комфорт тієї чи іншої моделі навушників неминуче впираються в той факт, що вуха у всіх різні. Мої ось, м’яко кажучи, не маленькі. Рідко які накладні навушники я можу витримувати на голові довше години – притиснуті до черепа вушні раковини починають хворіти. Philips SHB9250 виявилися приємним винятком. З зручністю, навіть якщо природа нагородила вас значними «локаторами» на голові, у гарнітури ніяких проблем немає. Наголов’я теж комфортно, на голову не тисне. Допомагає невелика вага гарнітури – 155 грамів.

Переконати покупця в тому, що приблизно за 100 євро він отримує преміальний продукт, має і просунутий спосіб управління відтворенням музики – за допомогою жестів. Зовнішня поверхня правої чашки розпізнає горизонтальні (перемикання треків) і вертикальні (голосніше/тихіше) свайпи, а також дотику (пауза).

Мінус такого рішення – випадкові натискання неминучі, особливо коли знімаєш або одягаєш гарнітуру. Спочатку управління з допомогою дотиків незвично, замість свайпа можуть реєструватися натискання. Але, трохи потренувавшись, починаєш виконувати жести саме так, як треба.

Нагадаю, що перед нами не просто навушники. Це гарнітура, є вбудований мікрофон, тобто з допомогою Philips SHB9250 можна здійснювати дзвінки. Проблема в тому, що мікрофон вбудований в одну з чашок і в умовах, наприклад, галасливої вулиці співрозмовник буде чути вас не дуже добре. Вдома, правда, я розмовляв по Philips SHB9250 без будь-яких проблем.

Що стосується відстані, на якому гарнітура безпроблемно працює зі смартфоном, то в реальності воно становить близько 5 метрів. На більшій відстані музика починає уриватися. Ще звук іноді захлинається, якщо прикрити праву чашку навушників, в якій розташований приймач Bluetooth, рукою. Одночасно гарнітуру можна сполучити з двома пристроями, після чого за необхідності перемикатися між ними. Зручно, наприклад, якщо використовуєте девайс то зі смартфоном, то з планшетом або ноутбуком.

Звучання Philips SHB9250 особисто мені сподобалося. Навушники цього класу, звичайно, не в змозі забезпечити бездоганну точність відтворення музики, але від них цього ніхто і не чекає. Головне ж що? Щоб звучали красиво! І вони звучать – насичено, яскраво і несподівано «широко» для навушників такого форм–фактора. Музику слухати цікаво, причому саму різну – що джаз, що електроніку, що хіп–хоп. З басами теж все в порядку, навушники їх підкреслюють і виносять на передній план, не переходячи в той же час межу розумного.

Так, Philips SHB9250 – це далеко не аудіофільске рішення, навіть якщо відмовитися від передачі звуку по Bluetooth і підключити їх комплектним аудиокабелем. Але, якщо раніше ви користувалися навушниками не дорожче пари–трійки тисяч рублів, не почути різницю буде неможливо – будь-яка музика зазвучить по-новому. Єдине, до чого можна причепитися – сторонні шуми в правій чашці, що виникають іноді, коли відтворення зі смартфона зупинено. Коли музика грає, шумів немає.

Ціна в Росії на Philips SHB9250 встановлена на рівні 8 990 рублів – трохи більше 100 євро за поточним курсом. Пристрій вийшло не надто дороге для своїх можливостей, при цьому зовні привабливе. З інших цікавих рішень за аналогічні гроші в першу чергу приходять на розум Samsung Level On – у них при інших рівних (сенсорне управління, приємний звук подібного рівня) також є система активного шумозаглушення (в нагоді в метро, літаку, на жвавій вулиці) і підтримка високоякісного кодека AptX. У Philips теж є модель з шумозаглушенням – SHB9850NC. Але вона дорожча (~13 000 рублів) і масивна, чашки повністю охоплюють вуха.

Оставить ответ